Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon régi fiú barátom kb 5 éve. Sose találkoztunk még élőben mert messze lakunk egymástól. Most mindketten egy városban tanulunk. Felvetődött, hogy találkozzunk és élőben is beszéljünk. (többi lent) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van barátom elmondtam neki, hogy találkozni fogok ezzel a régi ismerősömmel. Kiakadt, pedig elmondtam neki, hogy soha semmi nem volt köztünk, nem is lesz. Csak barátok vagyunk és nekem fontos ez a barátság. :/ Hogyan tudnám megértetni ezt vele?
2014. okt. 9. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nalam pont ugyanez volt,van egy baratom 6 eve akivel egesz mult het szombatig meg sosem talalkoztam (Skype-ot leszamitva:-))) es a ferjem mar az otlettol idegrohamot kapott:-))


Ugyhogy azt hazudtam h egy baratnommel talizom es ezzel a problema meg is volt oldva:-))))

2014. okt. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, csak én nem szeretek hazudni :/ S azt hittem ha őszinte vagyok akkor nem lehet gond... Hát tévedtem
2014. okt. 9. 23:07
 3/3 anonim ***** válasza:
En is utalok hazudni,konkretan ez volt az elso "nagy" hazugsagom vele szemben,de inkabb ez minthogy gyanusitgasson,vagy el se menjek mert nem akarom megbantani,meg ha elmentem azon stresszelni h mit szol vagy ami meg rosszabb,kepes lenne azt hinni h megcsaltam (pedig nem,nalunk is csak baratsag van:-))
2014. okt. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!