Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete talalkoztam egy ismerosommel (pasi) akart volna beszelni velem intett a kezevel, hogy menjek oda, de nem mentem-folylt, lent?

Figyelt kérdés

Szoval intett,hogy menjek oda,de nem mentem oda hozza ugy voltam,ha akar beszelni velem jojjon o oda!

Aztan kiirtam facebookra a falamra ilyen viragnyelven,neki szanva cimzett nelkul,hogy hat a MAI NAPOM jojjon oda ahol multkor talalkoztunk...de nem jott el!tudnia kelett ebbol,hogy neki szanom a megfogalmazasbol...szoval most miert nem jtt el?durcaskodik?



2014. okt. 9. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Mikor tanulod meg végre, hogy a férfiak nem értik (vagy ha igen, akkor is rühellik) a női virágnyelvet, az alig érthető célozgatásokat?


És mi van, ha nem lóg a fészbukon minden percben?

2014. okt. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az még véletlenül se jutott eszedbe, hogy esetleg nem is látta/figyelte a kiírásodat?! Plusz, nem is biztos, hogy akkora dolgot jelentett ez számára, hogy megjegyezze, szóval attól még, mert szerinted logikusan tudott következtetni magára, nem is biztos, hogy rájött, hogy a kiírás neki szól (ha elolvasta).
2014. okt. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerinted mindenki egész nap a TE facebookodat bújja? Meg ilyen gyerekes viselkedésre én se mentem volna...
2014. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
elolvasta mert volt,fent.
2014. okt. 9. 21:04
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudod,ha valaki kiír valamit akkor az az ismerősők hírfolyamán megjeleik vagyis nem kell senki adatlapjan logni ahhoz,hogy olvassa valaki.
2014. okt. 9. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól még, mert fent volt, honnan veszed, hogy el is olvasta?!? 800 millió sz*r van fenn, mert mindenki kiír/kirak minden "ratyiságot", úgyhogy egyáltalán nem biztos, hogy a te kiírásodat látta és/vagy elolvasta!

Meg mondom, ha mégis, akkor lehet, hogy meg se értette. Vagy egész egyszerűen nem ért rá/nem akart elmenni, ezernyi verziót lehet kreálni, de tök fölösleges, csak ő tudja az igazságot.

2014. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar, kérdezz rá tőle.
2014. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kivéve, ha például a sok ostoba idézet vagy bugyuta kép miatt le vannak tiltva a posztjaid. Vagy ha annyi szemét jelenik meg, hogy csak az első párat elolvassa este, aztán hagyja a faxba. Vagy egyszerűen csak zsarik rá magasról.
2014. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Istenem, az ilyen nőktől már a falra tudnék mászni.
2014. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!