Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan veszekszunk. Mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan veszekszunk. Mivel tudnám elkerulni?

Figyelt kérdés
Folyamatosan a veszekedés megy... És mindig nekem kell lépnem. Hogy tudnám a kapcsolatot megtartani kevesebb veszekedéssel? A végét nem akarom de ebből az lesz... Segítsetek!! Hogy tudnánk kibékulni?

2014. okt. 9. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Beszéld meg ha nem akkor nincs értelme folytatni.
2014. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mindig megbeszéljuk és 1-2 hétre rá ismét veszekszünk,és már elegem van h mindig nekem kell kezdeneményezni a bocsánat kerest
2014. okt. 9. 21:15
 3/16 anonim ***** válasza:

Az állandó veszekedés nem azt jelzi, hogy a kapcsolat működőképes.


Küzdeni kell a kapcsolatokért, de nem így.


Semmi jövőtök nincs együtt, teljesen felesleges folytatnotok.

2014. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Tibohr ***** válasza:
te a fiú vagy a lány vagy?
2014. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Amikor mond valamit, hagyd rá, vagy mondd, hogy igaza van. És ezzel el lesz kerülve minden veszekedés.
2014. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én a fiú.Egyszerűen nem bír kezdeményezni
2014. okt. 9. 21:17
 7/16 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.Akkor ennek itt a vége.
2014. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Tibohr ***** válasza:
Okos enged, szamár szenved :D Nem kell hogy mindig neked legyen igazad ;) Valamennyi veszekedés úgyis lesz, de a folytonos veszekedést ellehet kerülni ha valamelyik fél enged, és hát ha a barátnőd ilyen kemény jellem, akkor légy te az okosabb és engedékeny, már ha fontos neked
2014. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
5 ös,köszi:) Megprobalom,de én nekem is azért van h nem akarom rá hagyni mert igauam van,de akkor ráfogom,aztán lesz ami lesz,pedig neki is és nekem is ugyanolyan fontos ez a kapcsolat
2014. okt. 9. 21:22
 10/16 A kérdező kommentje:
Ő a legfontosabb, engedékeny leszek
2014. okt. 9. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!