Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl, vagy ez másnak is rosszul esne?

Figyelt kérdés

Barátommal egyetemre járunk. Nekem is albérletem van, ő beájtós 30 kg-ről. Ebben a félévben nagyonj sokat kell tanulnom sajnos, így minimálisra kellett szorítanom az üresjáratot, eddigi félévekbe szinte egész nap ráértem, mert meg tudtam oldani úgyis a tanulást.

Akkor sokat tudtam találkozni a barátommal, igaz csak fél éve jöttünk össze, elötte csak sima barát volt.


Szóal most sokat tanulok, így nem járok be a könyvtárba, ahol elötte találkoztunk meg elvoltunk mindig, mert tudom h tanulás nem lenne, ezért megbeszéltük, h ő jön el néha hozzám az albérletbe, mert útba is esne neki, mert elöttünk van a buszmegálló, ahol a távolsági buszára fel lehet szállni.


Mégis ha találkozni akartam vele nekem kellett bemennem, mert ő nem jött, ezért órákról lógtam stb.


A héten hétfőn taláékkoztam vele utoljára, akkor se akart itt aludni, nem tudom miért, végül itt aludt, de másnap már ment is haza és azóta se taláékkoztunk, mert ha be is jött a városba, a könyvtárba volt és nem jött el hozzám.


tegnap írta h a könyvtárba van, de megy haza enni. Mondtam neki h a lakótársammal melegszendvicseket csinálunk, jut neki is bőven, erre mondja, h ez jó ötlet otthon ő is azt csinál. ez tök rosszul esett, mert nem értem, miért nem akar akkor eljönni hozzám?


Igaz, friss kapcsolat még, legtöbbször nem alszunk hanem mást csinálunk és ez miatt fáradt, de nem vagyok h.lye h ezt ne lehessen megbeszélni velem. Meg fura és bántó, h ez miatt nem jön el sose hozzám.


2014. okt. 9. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lakótársaddal milyen a kapcsolata ?
2014. okt. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lakótársad fiú vagy lány?
2014. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Rákérdeztél már konkrétan, hogy miért viselkedik így?
2014. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Nemtom..itt valami nem stimm akkor..nekem is rosszul esne.Probald egy kicsit hanyagolni..Lehet hogy csak az kell neki

. ez az en velemenyem .Sok sikert a tanuláshoz. 27 L

2014. okt. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

még nem, mert most a héten nem találkoztam vele. Kérdeztem, hogy holnap bejön-e, mert neki már nincsenek órái, csak nyelvet tanul, de azt sem intenzíven meg néha diákmunka. Mondta, h nem hívták dolgozni, így nem. Pedig én úgyis ráértem vele találkozni,h sok tnaulnivalóm volt meg be voltam táblázva, ő meg pár órát nem tud rám szánni.

FB-on beszélgetünk csak, ott ír mindig, mintha mi sem történne, meg csodűlkozik, h rossz kedvem van, de majd szeméylesen akarom megbeszélni vele


Amúgy lakótársam lány és jó viszonyba van vele, vagyis őt is régóta ismeri,mint engem, nemrég költöztem vele össze, de nem sok vizet zavar, mert külön szoba van, nem is találkozunk mindig

2014. okt. 9. 23:00
 6/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Biztos agybeteg lett a "beájtós 30 kg" :)
2014. okt. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
jaj bocsi, nem látom a billentyűzet és a szemem elött is csak a kémiátlátom :D szóval az bejárós 30 km-ről akart lenni
2014. okt. 9. 23:05
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy volt valami a lakótársad és közte? Még régebben?
2014. okt. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

tuti nem, nála erkölcsösebb lánnyal nem találkoztam még, a barátomnak meg én vagyok az első bnője. Mondjuk lehet ezért nem tudja, h mit várhat el a másik a kapcsolatban.

Mikor nem jártunk ésmásik helyen laktam, meleg lakótársam volt, akinek tuti h tetszett a barátom, aki tudta is, mégse zavarta, akkor sűrűbben jött :D

2014. okt. 9. 23:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát, akkor marad a beszélgetés és remélhetőleg megkapod a választ. :)
2014. okt. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!