Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utál engem egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utál engem egy lány amikor nem igazán adtam rá okot és ő "dobott" ki engem? (lent)

Figyelt kérdés

Pár hónapja találkoztam 3x egy lánnyal aztán nem volt semmi sem köztünk mert nem mertem lépni meg nem tudtam mik a jelek mit szeretne hogyan közeledjek..na mind1 és egyszer csak mondta hogy többet ne találkozzunk, mondtam rendben...


Aztán most valami véletlen folytán ugyanabba az esti tagozatos osztályba járunk mindketten.

Én már első nap felismertem odamentem és köszöntem neki..mire elfordította a fejét és levegőnek nézett és néz ma is..ha pl akárcsak elmegyek mosdóba vagy elhaladok előtte a folyosón akkor mindig vagy "caccog" egyet vagy egy nagyot sóhajtozik.

Én meg nem igazán foglalkozom vele csak azt nem tudom mi játszódik le egy nőnek ilyenkor a fejében? Miért kell gyűlölködni minek feszültséget csinálni, drámázni?


Sajnos elkövettem egy hibát...egyszer mellémült egy másik lány én hülye meg azthittem "hű de rendes lány ideült mellém biztos tetszem neki, erre elmondtam neki mindent ARRÓL a lányról hogy mi volt mi nem volt"

Aztán újabban már barátnők lettek a csaj elült mellőlem és mostmár együtt néznek összeráncolt homlokkal rám(gondolom be lettem köpve)

Hát elég szerencsétlen vagyok biztos eltelik még pár év mire lesz barátnőm most 21 vagyok...


2014. okt. 9. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szarni a lányokra :), elvégzed aztán egy jó irodai melóban lehet ismerkedni :)
2014. okt. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon rosszul csinálsz fiú...
2014. okt. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz, ha nem mondod nem jöttem volna rá :D
2014. okt. 9. 23:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azt hiszi, hogy csak húztad az agyát.

Nem értem miért viselkedik így, én is nő vagyok. (Ez gyerekes és bunkóság. Ne foglalkozz vele.)

2014. okt. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát igen, egyáltalán nem húztam az agyát...
2014. okt. 10. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem várta, hogy lépj, és nagyon besértődött, hogy nem tetted meg. Azért illett volna a tudtára adnod, hogy mint nő érdekel. Igen, lehet bunkónak tart téged és most ő is az akar lenni veled.
2014. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én ezt elhiszem...de akkor sem ok szerintem erre.

Inkább szánalmat vagy sajnálatot érdemlek szerintem mintsem utálatot...nincs önbizalmam nem mertem lépni féltem a visszautasítástól.

2014. okt. 10. 22:08
 8/8 A kérdező kommentje:

Van erre egy elméletem hogy miért, ez igaz lehet?

Azért mert kezdetben külsőleg nagyon bejöttem neki és eldicsekedett többi barátnőjének rólam hogy most velem találkozik stb..

És mindig megosztotta a barátnőivel milyen volt, de azok meg arra voltak kíváncsiak hogy csókol mit csináltak..de nyilván mivel nem volt semmi így soha nem tudott mondani semmi érdekeset nekik.. ez így ez bár nem így volt de a többinek úgy eshetett le hogy én biztos nem akarom és nem tetszik nem vonzó számomra(ami nem igaz persze) de ezért ő beégett miattam. És utána nyilván megmondta hogy oké barátom ennyi volt..és még utál is.. Ez így igaz lehet? Vagy csak egyszerűen utána nézett a múltam hogy mekkora lúzer vagyok és egyből túl ciki lettem hiába nézek ki most akárhogyan is.

A világon nincs még egy ilyen ember mint én

2014. okt. 11. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!