Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak szerintem nagyon nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem nagyon nem normális?

Figyelt kérdés

felajánlottam ma egy jó ismerősömnek hogy aludjon nálam mert neki nem nagyon volt hol. 36 éves nő, 14 éve házas. én 22 éves szintén nő vagyok és egyedül élek. bele is egyezett örömmel, de az előbb kiderült hogy előtte engedélyt kért a férjétől és hogy megkapja azt hazudta hogy én anyámékkal élek, meg elmondott mindenféle szentnek, különben nem maradhatot volna nálam.

csak nekem nagyon fura ez? milyen házasság az ahol mindenben hazudni kell?



2014. okt. 10. 00:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Féltékenykedő, erőszakos, ilyeneket tudok elképzelni.
2014. okt. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Hát itt nem a hazugságon van a hangsúly, hanem az engedélykésen. Na jó mind a kettőn.


Miért kellene neki nálad aludnia ?

2014. okt. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
elég messze élnek. és a szomszédos városban volt dolga ma meg holnap is lesz. hazamenni ezért nem tud
2014. okt. 10. 00:37
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Lehet nem akarná senki hogy veled vegyüljön a nője...kitudja miféle életet élsz meg ki vagy.Lehet nem tenne jót a kapcsolatnak.
2014. okt. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%

Lehet ismernek a környéken,rossz hired lehet..

csak Nehogy kinyald😊

2014. okt. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nincs ennyire rossz hírem...
2014. okt. 10. 00:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát elég fura mindenesetre
2014. okt. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%
Mért ne nyalja ki ha akarja?
2014. okt. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Ez tényleg nem normális.

A férfi tuti nagyon birtokló, féltékeny természetű. Nem biztos, hogy agresszív is. Lehet csak a nő nem szereti a konfliktust a veszekedést, így inkább hazudik.

Szerintem egyik sem jó. Még csak-csak megérteném, ha pasi volnál, de nagyon el lehet nyomva ez a nő, ha nem meri elmondani, hogy ott alszik egy azonos nemű ismerősénél.

És miféle férj az olyan, aki nem örül, hogy az asszonynak van egy barátnője, akinél ott aludhat, míg ügyet intéz?

2014. okt. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Most már tök mindegy, mert a férje látta itt a kérdést, és otthon már a vasvillával fogja várni. No, ezt jól megcsináltad...
2014. okt. 10. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!