Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek túl azon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl azon a gondolaton, hogy a barátom nem veszi komolyan a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

18 évesek vagyunk, sokan mondják hogy összeillünk, olyanok vagyunk egyben mint a legjobb barátok is..

imádunk együtt bulizni..

De én kezdem úgy érzni, hogy az én oldalamról sokkal komolyabb a dolog, én sokkal jobban kötődöm hozzá..ő mindent lazán kezel, feltétel nélkül megbízik bennem.

De nekem ez valamiért nem megy néha.. Sokat bulizik a haverjaival ( másik városban lakik, én nem mindig lehetek ott).. ilyenkor mindig isznak, suli után is mindig a haverjaival van, ha nem lehetek vele a távolság miatt.. félek hogy egy-egy ilyen buli során jön egy csaj és részegen kikezd vele.. félek, hogy én nem hiányzom neki annyira és én sokkal komolyabban gondolkozom kettőnkről. Pl ezt így nem lehet megbeszélni vele, mert elintézi annyival, hogy : szeretlek, ne félj. Azt se akarom hogy úgy érezze, ráakaszkodok nagyon..


2014. okt. 11. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Te dramatizálod túl nem is kicsit.De ha egyire nem bízol benne,akkor jobb ha szakítasz,mert a bizalom fontos dolog a kapcsolatban.
2014. okt. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a bajod , hogy Magadban nem bizol. Tulspirazod. Ne akard bitomolni mert eluldozod. N
2014. okt. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!