Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj hogy ilyen vagyok? Túlságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogy ilyen vagyok? Túlságosan ragaszkodok?

Figyelt kérdés
Az a baj velem, hogy túlságosan ragaszkodok a páromhoz. Ez nem egy emberről szól, nem kifejezetten iránta irányul, mindenkivel ilyen lennék, ha a párom lenne. Mindig tudni szeretném mit csinál, minden titkát tudni szeretném, de én is megosztanék vele mindent, és ő is tudna rólam mindent. Olyan kapcsolatot akarok, ahol nem unnánk meg egymást akkor sem, ha már 1 éve napi 10 órában látjuk egymást. Nálam nem múlik el a varázs, és ugyanúgy kívánom, csókolom minden nap, minden órában, mint a szerelem kezdetekor. Ha valakivel együtt vagyok, akkor nálam nem létezik olyan, hogy megvan az ő és az én életem is. Itt már nincs olyan, hogy az ő vagy az én magánéletem. Itt már csak a közös életünk van. Túlságosan ragaszkodó vagyok? Változtassak?

2014. okt. 11. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz ez, ha egy hasonló embert találsz. Én is ilyen ragaszkodó típus vagyok, de azért minden telefonhívásáról, ilyen jellegű dolgáról nem kérdezem ki az adott nőt. Nehéz ez így, mert a legtöbben nem ilyen szinten ragaszkodóak. Nehéz így megbíznod a másikban, és h ne menjen gallyra a kapcsolatod sorra...
2014. okt. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is pont ilyen vagyok, párom meg nem. Ez miatt én nagyon féltékeny is vagyok. De neki ezt nem mutatom ki. Csak így meg rámehet a kapcsolatunk. :/
2014. okt. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ragaszkodó vagyok, persze határokon belül. És tényleg nem olyan rossz dolog, amíg olyan érzést kelt bennem, hogy érzem a másik kíváncsi rám, érdeklem, fontos vagyok neki, de ha átesik a ó túlsó oldalára és már inkább olyan lesz az illető, mint egy mágnes, akitől nem tudok szabadulni, akkor nagyon nyomasztó tud lenni. Hidd el, volt már ilyennel dolgom, és én a női fél vagyok, szóval velem az exbarátom csinálta ezt (sőt! volt olyan is, hogy nem volt a barátom, még csak ismerkedtünk az illetővel, de már ilyen volt). Egy rövid idő után eléggé az agyamra ment.
2014. okt. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
Sztem ez nagyon nem egészséges.
2014. okt. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem már sok lenne. Egy kis szabad tér mindenkinek kell. Neked is. Neki is.
2014. okt. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!