Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézegeti ezeket a lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézegeti ezeket a lányokat?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt párommal. Általában meg szoktam nézni a böngészőben az előzményeket. Mikor még nem jöttünk össze nagyon sokszor heti 3-4x nézte két lánynak (különösen sokszor az egyik) adatlapját. Aztán ahogy velem összejött akkor már csak hetente.. és ez így kitolódott havi 1 alkalomra. Kiderítettem ki ez a két lány. Velük még 4 éve ismerkedett .. de egyikből sem lett semmi. Akinek sűrűbben nézi az adatlapját ő mással jött össze. A másik meg 1 hónap ismertség után mondta el neki, hogy nem akar tőle semmit.

Ez 4 éve történt.. miért nézegeti/nézegette ilyen sűrűn azoknak a lányoknak a FB adatlapját (de nem ismerőse egyik sem) ..

Az egyik most szakított avval a sráccal akivel akkor összejött. Párom persze rá egy napra egyből megnézte FB-on.

Miért lehet, hogy így 5 év után is még rendszeresen nézi őket a neten? Még mindig tetszenek neki? Persze felhozni ezt a témát nem akarom, mert jönnének a kitérő válaszok.. azután meg biztos mindig kitörölné ha megnézné..


2014. okt. 11. 11:51
 1/5 A kérdező kommentje:
5 éve történt*
2014. okt. 11. 11:52
 2/5 A kérdező kommentje:
Magamból kiindulva ha a helyébe lennék, én inkább szeretném elfelejteni az ilyen embereket.. kitörölni az emlékezetemből, nem gondolni rájuk.. azokra akik így viselkedtek velem.
2014. okt. 11. 11:54
 3/5 azureknight0715 ***** válasza:
Hogy mért az már tök mindegy. A lényeg az hogy a kapcsolatotok így semmit sem ér ha nem bizol benne és kutakodsz utána. Ha ez pl nálam derülne ki hogy a barátnőm kutakszik utánam akkor én tuti dobnám. Bizalom nélkül nem müködik kapcsolat.
2014. okt. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bisztos hogy regenn szerethette azokat a csajokat es erdekli,hogy van e pasijuk de az meg nem jelenti azt ,hogy lenne is veluk de nincs kizarva
2014. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha anno nem jött be a lányoknak a barátod, akkor kicsi a valószínűsége, hogy most bejönne. Tehát nem aggódnék miatta.

Hogy nézegeti a párod: gondolom érdekli mi van velük (nem hinném, hogy szereti őket, de egy régi be nem teljesült szerelem).

Kezdetben én nem az előzményeket néztem, hanem párom idővonalát. Sokat féltékenykedtem. Aztán rájöttem, hogy nyugodtabb lennék, ha nem nézném, úgyhogy leálltam vele.

2014. okt. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!