Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogyan és mit csináljak. (? )

Figyelt kérdés
Tehát,van egy srác,akivel nagyon jóban vagyok.A legjobb fiúbarátom.De tudom,hogy ez több,mint barátság.Éjjel-nappal rá gondolok,várom a holnapot,hogy lássam.(Merthogy egy iskolába járunk.)Tudom,hogy õ sem csak barátként tekint rám.Ez az érzés már 7 hónapja húzódik.Egyikünk se lép semmi konkrétat.Nem tudom,mit csináljak,mi lesz.Nagyon szeretem õt.
2014. okt. 11. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor lépj te először.

Ha ő is akarja, akkor mindenki boldog.

Ha meg nem, akkor kicsit szar lesz, de legalább megtudod, hogy mit érez.

2014. okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,zöld kéz!

De nem tudom,mikorholhogyan mondjam el neki..:/

2014. okt. 11. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondd akkor, amikor kettesben vagytok.

Szerintem csapj egyből a közepébe, de csak szépen óvatosan, szóval ne szerelmet vallj, hanem annyi mondj, hogy többet érzel iránta vagy valami ilyesmi. Ne húzd, mert annál nehezebb lesz kimondani.

2014. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kettesben nem nagyon szoktunk lenni.Hiába a legjobb barátom,akivel bármit megcsinálok,egyszerûen ettõl valahogy zavarba jönnék,azt hiszem.
2014. okt. 12. 09:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!