Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsathato amit tett?

Figyelt kérdés
Egy buli utan tortent az eset amikor is epp hazafele tartottunk baratommal. O olyan szinten be volt rugva hogy beszelni sem tudott igy en vittem. (haza hozzam) Leult egy padra ahonnan nem akart felallni hogy haladjunk tovabb. igy addig rancigaltam,huzogattam meg felallt.Na es akkor mikor felallt kaptam egy jo nagy pofont. eddig soha nem utott meg. Igaz sokat veszekszunk de akkor sem ertem hogy jutottunk el idaig..2eve vagyunk egyutt es most fogalmam se nincs mit tegyek. Az este tortent a szitu ma meg irogat h az o elete nelkulem semmit nem er,megigeri nem meg iszik,es o nem tud elni nelkulem.. mit tegyek, Kerlek segitsetek.. egy ilyen pofon utani bekules lehet eredmenyes.
2014. okt. 11. 13:26
 1/5 A kérdező kommentje:
es mar az este kozvetlen a pofon utan nagyon megbanta mit tett. sirt is nekem hogy ezt o nem igy akarta es nem tudja mi tortent..stb
2014. okt. 11. 13:28
 2/5 anonim ***** válasza:
úgyis meg fogsz neki bocsájtani ha ez a dolog kérdés nálad, én egy ilyen után simán szétmennék vele!
2014. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogyha egyetlen egyszer is megszegi az ígéretét, és többet iszik a kelleténél, akkor végleg eljátssza a bizalmad, ha végül úgy döntesz, hogy megbocsátasz. Az meg, hogy elnézed-e neki, az rajtad múlik, ne itt várd a választ, hogy majd mások megmondják neked, hogy mit kéne tenned.
2014. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem konkrétan azt se tudta biztosan, hogy te vagy ott vagy más...

De miért is jó egy már fiatalon is részeges pasival?

És ha később valamiért jobban berúg megint, de akkor jobban elver? Az is bocsánatos gondolom...

2014. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó kommentelő válasza (is) teljesen jogos:( Jól gondold meg,megbocsátasz-e...
2014. okt. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!