Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm összejött egy fiúval és arra gondoltam, hogy sütök nekik egy tortát amin olyan felirat lenne, hogy "sok boldogságot kívánok" és utána elvinném őket étterembe ahol pezsgővel megünnepelnénk azt, hogy összejöttek, és utána átadnám az ajándokt amit vettem nekik.
2014. okt. 11. 14:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez igen. Elég lenne csak a kívánság, vagy csak az ajándék. Szerintem nem fogják ezt az egészet így egyben elfogadni, egyrészt egy vacsinál szerintem zavaró lesz egy harmadik személy + és ha így kerekben nézzük, akkor lehet csak hülyét fogsz csinálni magadból.
2014. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kinél akarsz bevágódni a barátnődnél,vagy a fiúnál?
2014. okt. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Senkinél, csak örülök a boldogságuknak.
2014. okt. 11. 14:50
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez most valami esküvői évforduló vagy milyen alkalom?
2014. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez kicsit sok. Akkor max. elég az ajándék.
2014. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
túlzásnak érzem amit csinálsz egy kapcsolat kezdete miatt csak.. de ötletnek remek, egy házasság évfordulóra anyuéknak><
2014. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott még, hogy lehetne rendelni nekik egy kisebb tűzijátékot estére.
2014. okt. 11. 14:55
 8/16 anonim válasza:
Akkor már ők fogják hülyén érezni magukat...
2014. okt. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
miért?
2014. okt. 11. 15:01
 10/16 anonim válasza:
Nem kell ekkora felhajtást csinálni. Élég ha kivánsz nekik sok boldogságot puszi puszi és még egy ajándék azt kész. Nem kell tüzijáték se vacsora.
2014. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!