Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet, hogy beteg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet, hogy beteg?

Figyelt kérdés

A párommal már három éve együtt vagyunk,fiatal felnőttek vagyunk. A kapcsolatunk eleje nagyon szép volt,ez körülbelül két három hónap volt,aztán fokozatosan megváltoztak a dolgok. Ez azt jelenti,hogy alig keresett,inkább megvárta ameddig én keresem,sosem jár el sehova,nincsenek barátai,egyedül van teljesen,nagyon zárkózott,sosem beszél az érzéseiről. Éltünk együtt is,de nem járt be az iskolába,mert egész nap meg éjjel játszott a számìtógépen,hozzá sem lehetett szólni,és egész nap sötétben üldögélt pluszban. Egy hónapban csak egyszer keres,és addig én fejre is állhatok. Amikor együtt vagyunk,akkor érzem hogy szeret... A családja normálisnak tűnik,de ő álltja hogy amikor nem vagyok ott,akkor nem tudom mi megy... Azt tudom hogy van adósságuk,meg gyárban dolgozik és véresek a szemei,annyira fáradt... Abban tényleg biztos vagyok,hogy szeret,és sosem csalt meg,és hogy nem tenne ilyet,de félek hogy valami nagyon nagy gáz van,és arra gondoltam hogy valami baj lehet..

Szinte mindig ideges is,hangosan beszél nagyon,és olyan játékokkal játszik amiben meg kell ölni az ellenfelet,stb...és gyakran hajtogat is ilyen dolgokat... Kérlek segitsetek,mert nem tudom mi van vele,ha viszont tudnám hogy beteg,akkor sem hagynám egyedül,segitenék neki,de beszélni se lehet vele!!!!


2014. okt. 11. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Beteg bizony. Pszichológus kéne neki, de erről nagyon nehéz lesz meggyőzni...
2014. okt. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából mindig is ilyen volt... Kicsit szégyellem magam,mert mi van ha nem beteg,csak nem tudom... Nagyon furcsa... Azt hittem mindig hogy ez valami átmeneti dolog,de ez már tuti nem az. Amugy kedves,bujik,stb.. Mit tehetnék????
2014. okt. 11. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!