Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbáljak meg beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljak meg beszélgetni vele vagy teljesen esélytelen?

Figyelt kérdés
Én pánikzavaros, csóró lány vagyok, az iskolai társadalom legalja. Igazából azt se mondhatnám hogy szép vagyok, sok fiú nőiesebben néz ki mint én. Van azonban egy srác, aki ha nem is "faszagyerek" de vannak barátai, normális élete, viszonylag pénzesek is. Nekem meg van cuki zoknim. Tehát ezzel a fiúval "szemezünk" már egy éve (de szerintem barátnőmet nézi) és nem merek hozzászólni. Egyrészt mert miért is állna velem szóba, másrészt pedig nem akarom, hogy azt gondolja, csak a pénzére megyek. Valaki aki jobban kiismeri magát az emberi kapcsolatok terén adna tanácsot? 15/L
2014. okt. 12. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy lebecsulöd magad,és emiatt hülyeségeket beszélsz be magadnak.Hozzá kell szólni és kész,az meg hogy szegény vagy, kit érdekel.Senkit,ha ez a gond akkor jobb is hogy nem sikerül.
2014. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kristabell ***** válasza:
Nagyon fontos az,hogy téged néz,vagy a barátnődet,de ha azt írod,szemez veled,akkor nyilván téged,elvégre az ember érzi,hogy az ő szemébe néznek bele és nem a mellette ülőébe.Annyira kevés az önbizalmad,hogy ha valaki közeledne feléd,nem tudod elfogadni,hogy tényleg feléd.Próbálkozz be a srácnál:)
2014. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!