Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell a másikat megalázni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a másikat megalázni?

Figyelt kérdés
barátommal szakitottam mert csúnyán bánt velem. ezért elmondott mindennek atól zig. de ezek után is akarta volna tartani a kapcsolatot, főleg az után hogy összejött avval a lánnyal akivel ismerkedett a kapcsolatunk alatt.
2014. okt. 12. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
mert foltot ejtettél az önérzetén.
2014. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 manó1235 ***** válasza:
Rossz színben akart feltüntetni esetleg a közös ismerőseitek előtt hogy azt higgyék a te hibád minden. Ő ismerkedett más csajjal de azért ő utál , és még tartani akarta a kapcsolatot veled? Jah hogy ha nem jönne neki össze te ott legyél.. szánalom :D
2014. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ettől mér érzed magad rosszul. Ha elkezd szidni, akit dobtam, akkor ebből nekem a következők jönnek le:

- tudomásul vette, hogy nekem ő nem kell

- ha meggondolná magát, nem kell gondolkodnom, hogy mivel küldjem el a fenébe, emlékeztetem arra, amit a szakításnál mondott

- nem kell, hogy lelkiismeret-furdalásom legyen, amiért kirúgtam

Sokkal jobban utálom, ha elkezd bőgni, hogy jajj, de hogy tehetné jóvá a bűneit, meg maradjunk együtt meg szeret, stb. Olyankor magyarázni kell, hogy hol rontott, hányszor próbáltam neki esélyt adni és hogy már akkor se kéne, ha mégis megjavulna, mert mindig rettegnék, hogy mikor hagy cserben.

2014. okt. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán mert egy egoista bunkó.Nem éri meg ezzel foglalkoznod.
2014. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!