Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl gyorsan haladunk, ahhoz képest, hogy 2 hete járunk? Normális válaszokat várok tőletek (:

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hete járunk, előtte is kb 2 hétig ismerkedtünk,találkozgattunk.

Eléggé egy hullámhosszon vagyunk,csomó mindent elbeszéltünk már.Igaz,én olyan vagyok,hogy el kell telnie bizonyos időnek,amíg valaki társaságában feloldódok, mert addig csendes és visszahúzódó vagyok.Sőt nagy társaságban mindig ilyen vagyok.Mikor vele vagyok huzamosabb ideig,érzem,hogy ez kezd megváltozni...

Igaz nem vagyok most se nagy dumagép, de felszabadultabb vagyok, és már alig tudom türtőztetni magam ha kettesben vagyunk,pedig senki se nézné ki belőlem...

Legtöbbször autóban vagyunk,mert mindenkinél vannak otthon sajnos, és folyton csókolóm, simogatom meg ő is.

Elkezdünk csókolózni, aztán meg nem tudjuk abbahagyni.Legutóbb eljutottunk odáig,hogy benyúl a blúzom alá, és a nadrágomba is, hátulról,fenekemet markolássza, én meg nadrágon keresztül simogattam ott...Ujjazást még nem akartam, mert akkor kapcsoltam,hogy hoppá az tényleg korai lenne,pedig láttam,hogy akarja és én is alig bírtam....

Elkezdtem ezen gondolkodni,hogy nem-e sok ez is már? Hogy még csak 2 hét telt el? Nem akarom,hogy könnyűvérűnek gondoljon, mert amúgy tényleg általában annyira kis csendes vagyok és ilyen téren meg alig bírok magammal.Ti ehhez hogy viszonyulnátok?


2014. okt. 12. 11:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Ilyenkor még más dolgok kéne legyenek az előtérben?Nálatok hogy volt? Most is úgy érzem,hogy annyira hiányzik már,hogy összebújjak vele....Egyébként én 17éves lány vagyok. Ő 21
2014. okt. 12. 11:31
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát... szerintem picit tényleg gyors, de ez nem azt jelenti, hogy ő is soknak gondolja
2014. okt. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 17 éves létedre elég gyors a tempó, ha így haladtok 2 hét múlva már szex is lesz, ami szerintem nem feltétlenül jó, ha nem akarod hogy ne tartson könnyűvérűnek.

Nem attól marad veled egy pasi mert hetek alatt odaadod magad neki, de ezt majd ha felnősz megtanulod, sőt.....nem kell a végletekig váratni, de megbecsülni inkább akkor fog ha valahol a kettő között (a túl hamar és a túl késő) között, szépen lassan haladva fedezitek fel egymást.

Semmiről nem maradsz le, nem ettől leszel menő vagy nagylány mert 2-3 hét "alapos" ismerettség után lefekszel vele, gondolkodj el ezen.

Kizártnak tartom hogy annyira ismerjétek egymást, ez csak egy kép a másik felé, amit látni akartok, csak az a kérdés, hogy miután megkapta amit akart, kíváncsi lesz-e az igazi énedre, ha ilyen gyorsan beadod a derekad.

Bár azt csináljátok amit akartok, csak utána ne gyere ide sírva, hogy már nem kellesz neki......használd az eszed.

2014. okt. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit még várj vele ,hogy addig is meglegyen ez a varázs ,hogy annyira jó lenne ,de meg nem lehet .Hidd el ez sokat számít jót is tesz a kapcsolatnak még kb. 2hetet minimum várj vele. Ez csak az én véleményem .
2014. okt. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyilván vannak vágyaitok,megszólaltak benned a hormonok,de ez nem jelenti azt,hogy könnyen oda kell adnod magad neki.Ha érzelmeid is vannak felé,akkor semmiképpen ne hamarkodjátok el a dolgot!Egyébként szerintem is gyors a tempó korodhoz képest.Kicsit vegyetek vissza.Ha többre vágysz tőle,mint szex.
2014. okt. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Persze,hogy többet akarok tőle...:)

Egyébként azt tudom,hogy a szex még korai lenne, azt még nem szeretném, viszont az merült fel bennem,hogy ezek a dolgok is koraiak még.Ezért is nem engedtem többet(mint fent írtam)de ha ennyi már volt,akkor ezután egy jó ideig is maradhat csak ennyi, nem lesz fura neki,hogy hirtelen eljutottunk idáig,aztán itt leállunk?Lehet nem kellett volna ennyi sem..viszont alig tudok leállni,ha vele vagyok.

2014. okt. 12. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen 2 hét múlva szexeltem a barátommal, aki 20 éves volt. 2 éve vagyunk együtt. Bár előtte 1 évig húztuk-nyúztuk egymás agyát, míg végül összejöttünk. Mondjuk ha én egyszer beindulok, nálam nincs megállás, szeretek szexelni :D Nekem Ő az első barátom, soha nem volt egy éjszakás kalandom sem. Csak nála élem ki vágyaimat :D Szerintem ha a kapcsolatkezdés után 1 hónappal már fogtok szexelni, akkor nálatok már ideális idő lesz! Még 2 hétig kell kibírnod, aztán csapjatok bele a lecsóba! :D Ahogy jónak érzitek, úgy csináljátok! :)
2014. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az első randin szexeltünk, 3 nap után összeköltöztünk, két éve élettársak vagyunk és ha minden jól megy, jövőre esküvő.

Elvileg könnyűvérű cafkának kellett volna tartania és az első szex után kidobni. :D


Nem számít, mi a "normális". Úgy csináld, ahogy jónak érzed. Ha tényleg ő való hozzád, akkor úgyis hasonlóképp fog gondolkozni, mint te :)

2014. okt. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!