Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszaszerezni őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszaszerezni őt?

Figyelt kérdés
Adott egy lány akivel jártunk 2 hónapig és (sajnos) szakitanom kellet vele, mert túl éretlen volt hozzám. Ő 14 éves én meg 17.2 évvel később azaz most ismét összehozott vele a sors és annyira megváltozott és szép lett, hogy beleszerettem. A gond most az, hogy van egy másfél éves kapcsolata ráadásul az egyik haverommal. Sokszor tudok beszélgetni vele és felfigyelt rám, hogy én tetszem neki és tudom hogy ő is érez valamit irántam. Most jelenlegi helyzetemben nem tudom mi tévő legyek és hogyan tudnám visszadédelgetni magamhoz?
2014. okt. 12. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ameddig kapcsolatban van hagyjad már. -.-
2014. okt. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 manó1235 ***** válasza:
Ne csapd le a haverod kezéről az szemétség lenne, ha nem működik a kapcsolata lépjen ki belőle utána érdeklődjön irántad.
2014. okt. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne barmolj szet egy masfel eves kapcsolatot, foleg ne a baratodet csak azert, mert hulye voltal ket eve
2014. okt. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne piszkálj bele egy kapcsolatba, szakítottál vele, elb-sztad, legközelebb MÁSNÁL nem csinálsz ilyet. Hagyd békén, többet ne keresd
2014. okt. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért,mert te annó hülye voltál,és most kapsz észbe,nem muszáj belerondítanod más boldogságába.
2014. okt. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!