Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottam, hogy azok az emberek, akik reáltantárgyakban jók, azok a szerelmi életben nem túl érzelemdúsak, ebben lehet valami igazság?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Rám pl pont nem igaz.
2014. okt. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Utálom a humán tantárgyakat és egy átlagos szociopatába több érzelem szorult mint belém, szóval biztos van benne valami.
2014. okt. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a többségük inkább reálisan gondolkodik,és inkább az ésszerűség,mint az érzelmesség híve,de ez sem igaz mindenkire.
2014. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Költőnő? ***** válasza:
Más területei fejlődnek az agynak.
2014. okt. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A reál tárgyakhoz mindig inkább volt logikám, mint a humánhoz, és talán még realistának is mondanám magam, ehhez mérten gyakran tűnhetek negatívnak, de ha szerelemről van szó, akkor nagyon igénylem a törődést, érzékeny vagyok és romantikus. Tehát nem sok alapja van a feltevésnek.
2014. okt. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én vegyésznek tanulok és az emberek szerint nagyon érzelmes lány vagyok. Szóval rosszul hallottad.:) Ez nagyon primitív csoportosítása az embereknek, ahogy te gondolkodsz.:)
2014. okt. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam se igaz. :P
2014. okt. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség sztem is, mondjuk én nem voltam jó abból se, de jobban szerettem. :)
2014. okt. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a reál tárgyakat, mégis elég érzelmes vagy pasi létemre.
2014. okt. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
engem mindig a műszaki beállítottságú férfiak találtak meg,és mindegyikkel csak a gond volt :D de ez csak a saját tapasztalatom. Volt amelyik ki tudta mutatni az érzelmeit, de viselkedni nem tudott annyira, hogy jó párkapcsolatunk legyen.Szexben viszont jobbak voltak,mint az exem,aki inkább humán beállítottságú volt.
2014. okt. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!