Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Haragudná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Haragudnátok rá?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk egy buliban ahol a barátom egyik haverja elég bunkó volt velem. Egyik pillanatról a másikra elkezdett sértegetni hogy a barátom miattam nem jár el velük minden hétvégén inni stb. És hiába mondtuk neki hogy egyszerűen már 26 évesen nem erről szól az élete és soha nem tiltok neki semmit. A végén otthagytam a bulit,éjfél körül, a barátom ott maradt hogy beolvasson a haverjának. 2x is hívtam az éjjel hogy merre van,mert nem érzem jól magam, egész este sírtam, ő hajnal 5-kor jött haza. És nem értem hogy tudta magát jól érezni így...
2014. okt. 12. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
haragudnek!
2014. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is...
2014. okt. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudod mit csinált az alatt az 5 óra alatt? Lehet kimentek egy kocsmába és "lelkiztek" a haverjával. Mikor hívtad felvette? Mit mondott? Egyébként nem te mondtad, hogy nem tiltasz meg neki semmit? Ha nem kérted, hogy menjen haza veled, vagy nagyon siessen szerintem semmi jogod haragudni rá.
2014. okt. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
haragudnék, a haverja leolt, ő meg még ott marad velük...
2014. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!