Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jött értem? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jött értem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem egy helyen, külön buliztunk azzal a sráccal, akivel csak összejárunk. Buli közbe is írtunk egymásnak facen és kérdezte hol vagyok, mondta hogy oda nem akar jönni. Később hívott csak ugye hangos zene, nem vettem észre hogy hív. Amikor láttam hogy hívott, visszahívtam. Mondtam hogy most fogok hazamenni. Ő meg mondta hogy már otthon van, meg hogy aludni készült. Aztán már majdnem búcsúztam amikor mondja hogy értem jön, legyek itt és itt.


Lehet hülye kérdés. Nem értem az egészet, mivel előtte nap beszéltük hogy semmit nem érzünk egymás iránt. Akkor miért jött értem és vitt haza? Ráadásul egy jót beszélgettünk is...


2014. okt. 12. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem volt őszinte.
2014. okt. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De, nagyon is őszinte volt.
2014. okt. 12. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Az nem tiszta, hogy az összejárás alatt szexet értesz? Ha igen, akkor ha volt szex, akkor azért ment érted. Ha nem, akkor attól még, hogy csak ilyen kapcsolat van köztetek, még barátilag érezhet valamit. Vagy a harmadik variáció, amit az első is írt, nem őszinte és ő többet is szeretne. Te ismered, döntsd el, hogy melyik.
2014. okt. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!