Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehetne nagyobb lelkiism...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne nagyobb lelkiismeret furdalást elérni az exemnél?

Figyelt kérdés

Elhagyott az exem, nem azért mert valami rossz volt, hanem mert jött egy másik fiú. Úgy érzem ezt nem érdemeltem meg ezért minimális lelkiismeret furdalást szeretnék benne kelteni.

1. Dühös leszek, szemére hányom, hogy mit tett és milyen dolog ez stb.

2. Kedvesen elmondom neki mennyire szerettem, szeretem és megköszönöm neki valamilyen szép módon az elmúlt időt


2014. okt. 12. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
mindkettő amit írtál eléggé rossz duma, szóval a helyedben és tojnék a fejére egy nagyot
2014. okt. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A történteken vagy a te helyzeteden mit fog változtatni, ha neki lelkiismeret furdalása lesz?
2014. okt. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én a helyedben letiltanám facebookról és leszarnám, ennyi, lépj túl és keress mást, nem kell dühösnek sem lenned, meg papucsnak sem, hisz semmin nem változtatna, ha méltóság teljes akarsz maradni, se nem papucs se nem haterré nem akarsz válni vagy annak mutatni magad akkor tégy úgy ahogy tanácsoltam :)
2014. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem jó, ne foglalkozz vele. L
2014. okt. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A legjobb az lenne, ha levegonek nezned a jovoban, akarmikor.. Annal jobban fogja bosszantani.. Max annyit mondj még elotte:

Egészen félre ismertelek... azt hittem Te más vagy mint a többi nő... (Onnantol levego)

2014. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát.. én is hagytam el már pasit másért, és bevallom, ha az ex jönne akármelyik dologgal, mint amit te felvázoltál, vagy azzal, amit az egyik válaszoló írt, nagyjából ugyanaz lenne a reakcióm: ok. Egyáltalán nem keltene bennem sem bűntudatot, sem lelkiismeret furdalást, sem semmilyen más érzést. Mivel az ex már bőven közömbös, ezért akármit is csinál, főleg, ha ehhez hasonlókat, inkább untatna, mint bármi érzést kiváltana.


Nem tudom, a te exed milyen jellem vagy milyen a kettőtök viszonya, így nyilván nem tudom megmondani, nála mi érne el nagyobb hatást, de nálam személy szerint egyik duma sem működne. Sőt, semmivel sem tudna lelkiismeret furdalást elérni nálam, akármit is csinál, mert az a helyzet, hogy nem véletlenül hagytam el, és nem véletlenül mással vagyok helyette. Szerintem ha a te volt barátnőd is így gondolkodik, akkor nagyon valószínű, hogy ezzel csak untatnád, bosszantanád esetleg, és teljesen hidegen hagyná az egész, csak magad járatnád le.


Szubjektív véleményem hallottátok, nem kell megfogadni a benne foglaltakat.

2014. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ezzel inkább magadat alázod meg :D
2014. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Költőnő? ***** válasza:

Miért jó az, ha lelkifurdalása lenne?

Visszakapod? -nem.

Változik vmi érdemben? -nem.

Mi értelme akkor?

2014. okt. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!