Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy lány aki 5 éve tetszik. Azonban most együtt táncoltunk a szalagavatón,és beleszerettem. Nem rég szakított a barátjával és rá egy hétre kettesbe voltunk és 2,5 órán keresztül csókolóztunk. De mi 5 évig barátok voltunk. És azt mondta nem akar kapcsolatot nagyon imád és olyat tudok kiváltani belőle hogy el sem hiszem. ezt mondta. egy évvel idősebb nálam én 17 ő 18. De nem tudom elfogadni...szeretem nagyon. Ő is tudja szerintem mert érzi. Sokszor szokott megölelni megpuszilni.Azt illik tudni hogy aznap este Ő csókolt meg engem. kérlek segítsetek...
2014. okt. 12. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit kell itt megszerezni? Már csókolóztatok, bevallottátok egymásnak az érzéseiteket, innen már csak annyi kell hogy legyen bátor kitartani a kapcsolat megkezdése érdekében.
2014. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De azt mondta nem akar kapcsolatot...szerinted hogyan tudom ezt megváltoztatni?
2014. okt. 12. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!