Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mernétek rotyogtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mernétek rotyogtatni a wcben, úgy hogy az új barátotok a fal mellett ül? Hogy lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Elmegyünk 2 éjszakára egy panzióba, szóval ott semmilyen különvonulási lehetőség nincs, a fürdő a szobából nyílik, csak ez a két helység van. Erkély sincs. Sehogy nem tudom megoldani hogy ne hallja, úgy nem merek elmenni mikor alszik, mert tuti felébredne, és végighallgatná az egészet. Utánna már jól se tudnám magam érezni a hétvége alatt ha ilyen kellemetlen szituba kerülnék. Én nem úgy szoktam kakilni mint más nők, barátnőim, nővéreim, anyukám, akiket hallottam már wczni mind csöndbe elvégzik maximum a víz csobban, aztán semmi gond nincs...De én más vagyok, nekem csak szörnyű hangok közepette megy, kb olyan mint mikor a majdnem üres majonézes flakonból próbálja az ember kinyomni a maradékot. Szóval nagyon ciki... Nem akarom ezzel elrontani a kapcsolatunkat, meg elvenni a kedvét abban a 2 napban. Szerintetek hogy oldjam meg?
2014. okt. 12. 16:31
 1/7 RRR ***** válasza:

kérd meg menjen ki a panzióból,mert zavar ha wc közben valaki ott van

ha van rádió,tv tekerd fel a hangerőt

te menj el máshová:étterem,kávázó stb

2014. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Küldd addig ki a szobából de lehet tetszene neki a rotyogtatásod:D
2014. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Normális kapcsolatban ez nem kéne, hogy problémát jelentsen.
2014. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Küldd el sétálni.
2014. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tuti én sem mernék, mondjuk én szerintem 2 napot simán kibírok wc-zés nélkül, lehet neked sem kell majd. Vagy ha igen, akkor amiket előttem írtak, kérd meg, hogy menjen ki.
2014. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akivel elmegyek panzióba hétvégére, az hallhatja ezeket .
2014. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem se kéne emiatt izgulnod,ezek természetes dolgok az embernél.

Mi lesz később,ha majd együtt fogtok élni?

Az én párom már simán pukizik, böfög előttem és 4 hónapja vagyunk együtt,szerintem ezt nem kell szégyellni.Biztosan nem fog változni e miatt a véleménye rólad.

Egyébként ha tényleg feszült vagy emiatt,vegyél a kezedbe egy nagyobb tekercs Wc papírt és tartsd oda a fenekedhez,így a hangot is tompítja,nem fog szétpukizott hangot kiadni :)

Nekem ez bevált még anno.

2015. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!