Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mikor ismerte meg a párját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikor ismerte meg a párját?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok,bele szeretem egy lányba és úgy érzem összefog jönni vele(volt randi is,meg rengeteget beszélünk egymással),de egy kicsit parázom hogy mi lesz ha nem,mert nekem még soha nem volt barátnőm.
2014. okt. 12. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
ne aggódj én 21 évesen ismertem meg, Ő 19 volt, de ennek már 17 éve :)
2014. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17 évesen.
2014. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011.12.21. Este 18:00 körül. 17 voltam és azóta is együtt vagyunk.
2014. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 23 évesen ismertem meg, de majdnem 25 voltam, amikor randira hívott. Ne aggódj, nem késtél le semmiről.

Van olyan ismerősöm is, aki majdnem 30 volt, amikor megismerkedett a párjával, persze addigra tiszta depi volt és temette magát, hogy macskás öregasszonyként fog meghalni.

De ez már a 21. század, nem kell aggódni, tényleg bármikor jöhet a nagy Ő :)

2014. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

még nem


25F

2014. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!