Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja szakítottunk a volt barátommal, mert neki más csaj kell már. Úgy érzem, többet nem tudok szerelmes lenni más srácba. Nem tudok bennük megbízni, mert ő is csodálatos volt, komolyan mondta mindig, hogy örökre velem akar maradni, úgy is viselkedett majdnem két évig. Aztán rossz időszakon mentünk keresztül, sokat veszekedtünk, miközben ő talált egy másik lányt, most érte teper. Nagyon rosszul esik.

Mit gondoltok erről? :/ Vajon mennyi idő kell, hogy túl legyek? Mit csináljak? Barátaimmal sokat vagyok, bulizgatok, de akkor is, hiába van ott 5000 nagyon jó pasi, egyik sem "olyan"... :/


2014. okt. 12. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

fuu nem jo ilyenrol olvasni :/

En mar nem keresem a parkapcsolatot....Nem tudnek bizni a masikban :/

2014. okt. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg visszahódítani, amíg lehet! ;)
2014. okt. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Második: nem lehet. Nem szeret már, pedig én próbáltam. Sírtam neki, hogy ne legyen vége. Erre megmondta, hogy felejtsem el. Ő meg össze fog jönni a másik lánnyal (ha még nem tette meg).
2014. okt. 12. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudok jobbat, keress egy másikat :) Biztosan van nála jobb, fejben dől el ^_^
2014. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!