Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet elérni azt könnyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elérni azt könnyen, hogy ne akarjanak "rámászni" az emberre a nők?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h én még (az is lehet h később se) nem akarok kapcsolatot (szexet se). Viszont ezt nem értik meg a csajok és nyomulnak 1000-el.. Meg állandóan piszkálnak, h dehát miért nem, hiába mondom nekik h nekem abban semmi jó nincs, egyszerűen nem értik meg.. azt hiszik csak kifogásokat keresek h épp velük ne kelljen lenni. De nekem épp elég csak a haverság, amikor semmi sincs csak néha dumálgatunk v amikor épp kedvünk van elmegyünk vmit hülyéskedni v épp van kivel ebédelni.. de ennyi és nincs szükségem egy éjjel nappali társra.


Olyanokat ne írjatok, h legyek igénytelen lusta tróger mert nem szeretnék :)


2014. okt. 12. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy foglalt vagy
2014. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RRR ***** válasza:
mond ,hogy meleg vagy
2014. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Érdekes :D

Mondd azt, hogy van barátnőd vagy ezt, hogy nem akarsz kapcsolatot.

2014. okt. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Na, végre valaki, aki nem azon sír, hogy a lányok rá sem néznek. :D


Amúgy szerintem is megpróbálhatod a foglalt dolgot.

2014. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mond ,hogy xy:g:1...00 ettől biztos ,hogy megértenek legalább annyira mint én ...
2014. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, én sztem külsőre nem nézek ki rosszul (na azért nem is én vagyok a suli leghelyesebb pasija, de még az osztályé se), de rám valahogy nem akarnak rám mászni a csajok, pedig én nem bánnám.

Irigylem a problémáidat.

Am meg ha egyszer elküldöd őket, nem hiszem hogy újra bepróbálkoznak, szal küldd el őket.

2014. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Biztos olyan jeleket küldesz feléjük amit félreértenek. Ne flörtölj és nem fognak mászni vagy mond azt hogy van barátnőd és kész.
2014. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Lehet félreérthető vagyok, bár nemtudom mennyire az ha szimplán beszélgetünk, néha viccelődök velük, de csak annyira mint bárkivel, flörtölni nem szoktam senkivel. A foglalt vagyokkal az a baj, hogy tudják, hogy nem mivel ismernek annyira. Meg nem vagyok az a hazudozós fajta és akkor mindenkinek hazudni kéne az ismerősi körömben kül simán kiderülhet az igazság.

Azt nem tudom mennyire tartanak jó képűnek, de alapból tuti nem lenne elég mert csak azok próbálkoznak akik már ismernek jobban, akik csak látásból őket szerintem nem érdeklem.

2014. okt. 12. 21:32
 9/12 anonim ***** válasza:

Pont azért akarnak rád mászni, mert elérhetetlennek tűnsz. Csomó jó csajt lehet ám úgy felszedni, hogy nem csicskulsz be neki nyáladzva, hanem határozott vagy és érezteted, hogy nem vagy egy könnyű pasi, akiért csak a kisujjukat kell megmozdítaniuk.


Tuti megoldásom van. Olvass el itt X + 10 nyomorék sírást, hogy 'jajj nem tudok csajozni' és vidd bele a kisugárzásodba ezt a kétségbeesést. Tuti nem kellesz majd egyiknek sem :D

2014. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ez simán meglehet csak sajna ezt a stílust nem tudom felvenni mert én pont az ellentéte vagyok, sőt ha felvenném most szerintem rögtön ugranának amint meglenne a lehetőség :D azt nem mondom h sokáig maradnának is mellettem de ki tudja, én nem vagyok olyan aki bárkit is megbántana szivesen, így inkább próbálom a legegyszerűbb/legbékésebb módon elkerülni a konfliktusokat.
2014. okt. 12. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!