Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt ha barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt ha barátnője van?

Figyelt kérdés

van egy fiú elég régóta szeretem, és neki most lett egy hete új barátnője..és ilyeneket csinál velem:facebookon beszélgetünk és megkérdi hogy kérdez felelezünk mondom igen..és ilyeneket kérdez tőlem:hogy csókolsz? hány pasid volt? tettszik most valaki? voltál már szerelmes?..na ilyeneket kérdez.(mást is kérdezett de az nem ezzel kapcsolatos). erre volt egy ilyen:

ÉN:ebben a pillanatban mit szeretnél?

Ő:Valakivel eggyut lenni csak ketten egy vilagban ahol senki se zavar

ÉN:értem..te jössz:)

Ő:Tudod ki az a valaki nem?

ÉN:persze

Ő:az jó

ÉN:aha..ez volt a kérdésed

Ő:Nem te most kivel lennel ugyan igy?

ÉNhát erre nem tudok választ adni...nincs senkim...valószínüleg egy doboz nutellával és egy csomag oreoval:)

na szóval miért kérdez ilyeneket?


2014. okt. 12. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Az írás alapján írok : Szerintem tudja ,hogy belé vagy zúgva és ő ezt nagyon ügyesen megfocizza azaz szerintem szivatgat úgy ,hogy vigyázz gondolom valami nőcsábász gyerek lehet . 20 /F
2014. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát elég rendes fiú nekem a legjobb barátom..de most derültek ki róla dolgok..AKI AKARJA AZ EGÉSZ BESZÉLGETÉST ELKÜLDÖM PRIVIBE..de ez mit jelent?lenne nála esélyem?
2014. okt. 12. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!