Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyeség egy lányért eldobni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség egy lányért eldobni az életet?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok,de úgy érzem hogyha mégsem jönne össze vele,vagy ha elveszítem abba belehalok.Tudom hülyeség,de mostanában ezen kattog az agyam.
2014. okt. 12. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kupac csontért, húsért és bőrért ilyet tennél? Életed csak egy van, lányból pedig még nagyon sokat fogsz megismerni életed során és meglátod majd, hogy egyik sem ér annyit.
2014. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egy lány se ér annyit, hogy eldobd miatta az életed.
2014. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem ér annyi, hogy eldobd az életed.

Ha meg visszautasít szar lesz egy darabig...

De egy idő után továbblépsz, találsz mást.

2014. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség lenne és ezen ne gondolkozz annyit!
2014. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 RRR ***** válasza:
nincs olyan amiért megéri
2014. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megértelek de talán tovább kell lépni. Bár minden helyzet más, az a legrosszabb ha nem tethetsz róla és úgy koppansz. Vagy ha kiderül hogy csak egy álomképet üldöztél az nem olyan rossz, kis kín után fel tudsz állni.
2014. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom hülyeség ezen gondolkodni,de a lánnyal még csak randizunk,és nagyon sok szerelmi csalódásom volt,volt egy elég megalázó szakításom is,és úgy érzem ha ezzel a lánnyal nem jön össze akkor magányos leszek örökre pedig az nem akarom.
2014. okt. 12. 21:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem visszautasítottak és egy nap alatt túl tettem magam rajta, részben örülök neki mert bármit elkezdhetek amit csak akarok pl.: gitározni tanulok és sokkal jobb mint érzelmi bánatokba esni.
2014. okt. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség lenne.
2014. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!