Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám csökkenteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám csökkenteni a szerelem érzését?

Figyelt kérdés

Tudom ez "vicces" , de annyira úgy érzem , hogy csak én vagyok teljesen odáig meg vissza páromért..

Nem szeretnék csalódni , ha az lesz úgy is fogok de nem akarok teljesen kikészülni. Őt szeretem a legjobban , de nem én akarok az lenni aki mindent meg tesz, aki megy utána keresi stb.

Meg értem , hogy dolgoznia kell fáradt.

Most is beteg , kérdeztem tőle , hogy ki menjek e hozzá , azt mondta , hogy nem mert pihenni szeretne...


2014. okt. 12. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ébredj fel, mert a másik félnél nincsenek érzések, és te magad lovalod bele önszuggeszcióval a szerelem érzését-ami sajnos egyoldalú és csak a részedről van.
2014. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. ugyan ez van. És ráadásul, nekem nem is volt senkim a páromon kívül mert sok barátomat elvesztette. De most már vannak új barátaim és próbálok velük foglalkozni, nem azon rágódni, hogy a barátom most épp miért nem törődik velem.
2014. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szerelmet pár dolog züntetheti meg: egy még jobb szerelem, idő, egy 15 centi pengéjű kés, Desert Eagle, bomba, V63 017-es előtt ludni egyet a sínen, méregkapcszula.
2014. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbálnék vele beszélni, de fogalmam sincs hogy kezdjek hozzá . :(
2014. okt. 12. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:
najó ez engem is érdekelne
2014. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes kérdés. Igazából hasonló helyzetben vagyok, vagy legalábbis annak érzem. Mondjuk nem teljesen igaz, hogy csak én keresem a páromat, meg ilyenek, de sokszor úgy érzem, hogy neki kb tök mindegy, hogy épp találkozunk-e, együttvagyunk-e, vagy sem. Tudom, hogy szeret és nem hinném, hogy a közeljövőben szakítani akarna velem, de azért van bennem egy kis bizonytalanság. Az a baj, hogy én már túlságosan kezdem magam belelovalni, próbálok nem nagy ügyet csinálni ezekből a dolgokból, de tudom, hogy ha szakítanánk az nagyon rossz lenne. Eddigi tapasztalataim alapján azt tudnám mondani, hogy ilyen dolgot csak az idő tud begyógyítani. Ha úgy érzed, egyoldalú a kapcsolat teljesen, a párod csak kihasznál, akkor hidd el, jobb, ha elhagyod, mert minél tovább maradsz egy ilyen kapcsolatban, annál rosszabb lesz majd kikeveredni belőle. Eleinte biztos fájni fog, és hiányozni fog a régi párod, de hosszútávon csak jobban jársz. Találsz valaki olyat, aki tényleg megbecsül és viszonozza mindazt amit te adsz neki. 20/L
2014. okt. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!