Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért akkor kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért akkor kell nyomulni miután a fiú már foglalt?!

Figyelt kérdés
Amióta összejöttem a barátommal egy csomó csaj hajt rá előtte meg full magányos volt..najó igaz hogy Őt nem igazán izgatta a mai jolószveg lányok többsége. De most hirtelen mindenki Őt akarja. Nem tesz jót a kapcsolatunknak.. elég rosszul esik ha találkozik egy lánnyal vagy előttem enyelegnek meg teszik magukat neki. Tűrjem csendben?
2014. okt. 12. 22:23
 1/6 Tibohr ***** válasza:
Tűrjed
2014. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A párod nem tulajdonod és nem a felesége vagy, csak a barátnője, ha jól veszem ki a szavaidat. Tűrheted hangosan is, de csak nevetség tárgyává tennéd magad.
2014. okt. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így szokott lenni, miután összejössz valakivel utána csak úgy tapadnak rád az emberek. (rám is akkor kezdtek el sokan hajtani)

Az viszont nem jó, ha előtted enyelegnek (ergo a barátod is viszonozza). Ha egyszer megteszi a srác, többször is meg fogja tenni. Én ezt nem bírom. Erre rá is ment a dolog egy sráccal.

N

2014. okt. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tépd meg a r**bancokat.
2014. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Celem is ez volt... hidd el ha beleavatkoznal akkor csak rontani tudnal a kapcsolatotokon, javitani semmikepp. Ha nagyon komoly helyzet lenne, pl. nyilvanvalo kezdemenyezes akkor lepj kozbe.


Pl. én ezeket tudtam kezelni a lánnyal szemben, bár öt ez csak az elejen zavarta. Annyi hogy nekem jobb volt amikor a lánnyal beszéltem (ilyenkor nem mert odajonni mas lany), esetleg elozd be ilyen teren a tobbieket, DE ne feltunoen mert az zavaró...


Tehát óvatosan, kicsit többx kicsit többet keresd a fiut, de tenyleg normalis keretek kozott amig elmulik ezaz idoszak...


Sok Sikert! :D

2014. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt én is tapasztaltam, mikor lett barátnőm egy csaj egyből rám hajtott, aki azelőtt letojt. Pedig én ronda srác vagyok, nem is az a helyes páwa vagy kigyúrt típus.
2014. okt. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!