Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti miért csináljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti miért csináljátok ezt? (nem mindenkire gondolok)

Figyelt kérdés

Nem értem mért jo nehany fiunak ha valakit csak etet vagy szorakozik vele?Amikor azzal a fiuval beszelgettem aki bejott olyan jol elvoltunk,erdekelte mi volt velm es ereztem rajta h torodik velem,elkeri a szamom elhiv valahova stb

Aztan egyszer csak ennyi,a nagyon jo kapcsolatbol annyi lesz h meg csak vissza se ir pedig nem is tortent semmi rossz,csak egyszeruen nem ir vissza hetek ota,es bele se gondol abba h akivel eddig szorakozott lany,masmilyennek ismerte meg es nagyon megkedvelte.Miért jo ez h nehany fiu csak altatja a lanyokat kozben azoknak meg az erzeseivel jatszanak?


2014. okt. 12. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez forditva *khm*
2014. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ne altalanositsunk,en is irtam h nem mindenki csak ezt az erzest eddig 3 fiunal tapasztaltam meg,es nem kellemes
2014. okt. 12. 23:03
 3/10 anonim ***** válasza:
en meg vagy 20 csajnal.
2014. okt. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet h van bnője, rosszban voltak amikor veled jóban volt, de most vhogy az a kapcsolat rendeződött, vagy megváltzotott a szexhangulata más lányok felé.
2014. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
en is ezt csinalom osszes lany ismimmel. nekem jol esik h annyian csorgatjak a nyalukat utanam csak mert kurrva helyes vagyok kek szem stb
2014. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
velem egy srác csinája ezt,már tavasztól beszélgettünk minden nap Fb.-on aztán már megcsinálta hogy két három napig nem keresett csak utána. Utóbb meg már 6 nap is eltelt és én írtam neki, azt írta ne haragudjak meg jogos amiket írok meg majd igyekszik stb... Most megint 4. napja nem keres. Előtte meg azt mondta mivel messzebb dolgozik fáradt.Mondjuk az én helyzetem bonyolultabb, de a kommentelők azt írták felejtsem el. :(
2014. okt. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lehet.h en voltam
2014. okt. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Velem full ugyan ez volt barátnőmmel. Csak ő még azt is írta hogy a legjobb haverom azt mondta hogy utálom...stb
2014. okt. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
"en is ezt csinalom osszes lany ismimmel. nekem jol esik h annyian csorgatjak a nyalukat utanam csak mert kurrva helyes vagyok kek szem stb" ez jó :D szeretem ha valakinek van önkritikája, de ez akkor sem szép ha tényleg igaz! Mert a kérdező is legalább olyan szarul érzi magát mint én meg még sokan mások
2014. okt. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5-ös, te nem a pasim vagy?

Amúgy megmondtad a tutit. Van, aki csak egyszerűen azér szivatja a lányokat, mert szereti ha csorgatják utána a nyálukat, legyezi az egójukat. Másnap meg másnak írnak vissza a több százból... Meg mással taliznak helyetted.

2014. okt. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!