Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van a párom miatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a párom miatti lenézésből! Félek, hogy ebből komoly baj lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gyakran beszólogatnak nekünk, hogy leszbikusok, meg bámulnak is, az obszcén megjegyzésekről már nem is beszélve... Pedig az igazság: a párom nem lány!!! Alacsony, és nőiesen duci, meg nem rövid a haja, de mégis... Azért az arcán mégiscsak illenék látni, szerintem. A baj az lesz, hogy már nagyon fogytán a türelmünk, főleg az övé, nem egyszer kerültünk olyan helyzetbe, hogy már én fogtam vissza, mert ő már vette volna elő a kést... Azt mondta, neki ennyit simán megér, inkább így, mint holmi kötekedők miatt mi kerüljünk esetleg kerekesszékbe, és meg akar védeni. A probléma mellett tényleg az a ciki, hogy ő szemrebbenés nélkül képes lenne késelni.

2014. okt. 13. 01:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakáll vagy borosta sokat segít, illetve férfiasabb öltözködés.
2014. okt. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 CptTomato ***** válasza:

Első blikkre hagyd el a csába.... és tanulj önuralmat.

Második blikkre ugyanaz...

Harmadik blikkre ha mégis képes vagy szeretni őt akkor pedig tojjatok már arra ki mit mond... ha "tényleg" leszbik lennnétek is ki akadnál hogy bámulnak titeket? Hát ki nem tojja le?!

2014. okt. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A külsejéről nem tehet szegény, nem öltözik rózsaszínbe, nem festi magát, nem lakkozza a körmét, semmi ilyen, sőt! Általában kényelmes, sportos ruhát visel, csupán alacsonyabb tőlem és duci. Önuralmat szerintem meg nem nekem kellene. XD De viccet félretéve, nem tudom, meddig tudom őt visszafogni, ha ilyen helyzet van.
2014. okt. 13. 02:21
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meg világ életemben rosszul viseltem, ha bámultak, mindegy miért, ki nem állhattam.
2014. okt. 13. 02:22
 5/10 anonim ***** válasza:
A barátod cigány?
2014. okt. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, miért? :o
2014. okt. 13. 02:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Zárasd be. Holnapután lövöldözni fog?
2014. okt. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Cián: Dehogynem cigány.
2014. okt. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Komolyan nem az, diplomás informatikus, csupán kissé KO-s az idegrendszere, sok bántás érte világ életében.
2014. okt. 13. 11:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja. Egy kis bajusz vagy szakállka és máris nem fogják nőnek nézni. Vagy vágassa le a haját...
2014. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!