Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

3hónapja vagyunk eggyütt. De mostanába elég sokszor össze veszünk. már miatta leszoktam a cigirol meg a pénteki bulizásokról...kezdem úgy érezni mar nem szeret,, hanyagol. 2hét alatt össz-visz felórat voltunk együt...penteken is tudtunk volna találkozni de azt mondta hogy nem akar mert faradt utána össze találkoztam vele a városba és azt mondta, hogy megy a barátnőivel csajos napot tartani. Annyira más lett...nem mondja már h "szeretlek" hogy "hianyzol" és mar kezdek kikeszulni most is meg mondta hogy a héten nem tudunk talalkozni mert ő nem ér rà tanul...ezt megértem de még csak egy óracskat se tud rám szánni?

külön városba élunk (10perc busz)

én 16f és 16l:(

(bocsi a hibákért telorol vagyok)



#barátnő #probléma #kétsegbesett
2014. okt. 13. 02:33
 1/7 anonim ***** válasza:
PÁLINKÁT MERT AZT SZERETEM XD
2014. okt. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess el vele, alaposan.
2014. okt. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
probaltam de az lett a vege hogy en vagyok a szar es "bocsanat hogy elek" :(
2014. okt. 13. 03:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld egy kicsit hanyagolni, h lásd, mit reagál. Ha semmit... :/
2014. okt. 13. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Ha tényleg fontos vagy neki, akkor szán rád időt.
2014. okt. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem ezen a kapcsolaton ne edd magad!

Tedd túl magad rajta, ha fel órát is nehezen szán rád, biztos nem akar veled lenni.

Én is lány vagyok és ha nem akarok egy fiúval együtt lenni, akkor én is hasonló kifogást találok.

2014. okt. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
vagy megcsalt vagy már nem érzi ugyanazt mint régen hagyd a fenébe
2014. okt. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!