Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor szerelmesek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor szerelmesek vagytok mit éreztek? És hogy az illető nagy ŐŐ?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Én harántfekvésbe állok a 80 emeletes ház tetején és fejen állva énekelem visszafelé a brazil himnuszt.
2010. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mikor rágondolok összeszorul a szivem, hevesebben ver, szinte fizikai fájdalmam van
2010. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amikor szerelmes vagy úgy érzed a lellegekben jársz, állandóan Rá gondolsz.

Amikor meglátod a bánatod elszáll,minden pillanatban vele szeretnél lenni,érezni a bőre illatát,csókjait.

És ez ugyanúgy visszafelé is így működik.


Én több mint 2 éve vagyok együtt a barátommal, és még mindig ugyanúgy szeretem ahogy azelőtt, vagy még annál is jobban!


20/L

2010. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én olyankor ha szerelmes vagyok(eddig 2x volt velem ilyen) mindig úgy érzem h ő a nagy Ő még ha nem is,amikor rá gondolok melegem lesz és hevesebben ver a szívem és amikor esetleg eszek és rá gondlok egyszerűen nem tudok többet enni, nem azért mert elmegy az étvágyam mert undorodok tőle(dehogyis!!) csak egysezrűen a szerelm miatt nem bírok enni,és mindig róla ábrándozok és hozzábújnék :D
2010. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

-Szeretsz?

-Nemtudom...

-Miért nem?

-Nem vagyok biztos...

-Kételyek?

-Azok...

-Akkor mit érzel?

-Ez bonyolult...Néha hiányzol, nem bírom ha nem vagy velem.Szükségem van a jelenlétedre, még ha nem is nézek Rád.Néha ellöklek, mert félek.Megijedek Tőled, pedig nem bántasz.Néha futnék Veled akármeddig, akárhova...csakhogy együtt lehessünk.Néha úgy érzem, nem jó ha itt vagy, vagy nézel, mert elvársz dolgokat.Lehet, hogy nem tudom megtenni...A szívem megszakad, ha mással látlak, de nem szólok egyetlen szót sem.Csak elsétálok...Néha utálom ahogy kinézel.De ezt sem mondom soha.A lényed kárpótol mindenért.Nem tudok soha haragudni Rád úgy igazán.Pedig lehet, olyat tettél, amiért másnak már nem jutna a bocsánatomból.Néha ha Rád gondolok sírok, néha nevetek, néha ordítok, aztán megint ott a mosoly az arcomon.Lehetne egyszerű, de nem...ez bonyolult...

-Akkor szeretsz?

-Azthiszem...

2010. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Én olyankor olyan, de olyan szerelmes vagyok, hogy húú...


Istenem...Ez olyan kellemetlen, hogy megint nekem kell elmondanom, hogy a nagy Ő és a szőke herceg a fehér lovon, mind mind mese habbal... A szerelmet egy agyi impulzus hatására termelt hormon okozza, ami a párosodásra alkalmas egyed megpillantásakor gyártja a szervezet.


Ez olyan gyerekes...Mármint ez a nagy ŐŐ-zés...


Jóval 20-on felett, már rég elfelejthetnétek a meseországot...

2010. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hu hat ha szerelmes vok...nincs olyan perc hogy ne ra gondoljak, hianyzik minden perc amit nem tudok vele eltolteni, hianyzik mikor nincs velem a csokok az erintese az mikor a szemembe nezz, olykor ha meg nagyon hianyzik akkor mar szinte faj a szivem.... de ha elhagy egy jo ideig keserves minden amit csak csinalok.....

sok minden van meg :D de mar fajnak az ujjaim :-s


18/F

2010. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
19.24-es .én ugyanezt érzem most.
2010. jan. 23. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!