Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most így normális?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja vagyok a pasival.

Mivel nem úgy mentek meglátásom szerint a dolgok, ahogy ilyenkor kellene, (itt azt értem hogy olyan semmilyen az egész, nem találkozunk olyan sűrűn, szexelni is ritkán, nem látom azt az akarást rajta)

Mondom mi van köztünk, mert ezt nem nevezném kapcsolatnak. Erre a válasz, hogy még csak ismerkedünk, nincs vitatkozás, nincs számonkérés ...

Hát mondom ez még ahhoz is kevés!!

Szerinte, nem keresne telefonon ha nem érdekelném! (valóban minden nap felhív)De ez nekem akkor is fura!

Volt néhány kapcsolatom, és ott legalább éreztem hogy kellek annak a pasinak! De nála ...?!

Mit kéne csinálnom??


2014. okt. 13. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresnek kellene egy férfit. Addig játszogatni, szexelgetni jó lesz ő is.
2014. okt. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rááááácsesztéééél
2014. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szex nem tartozik az ismerkedéshez, már bocs... és ha ti még ott tartotok... ááááá mindegy... olyan furák egyes emberek. Mondjuk Te is számon kéred ahelyett, hogy Te hívtad volna találkozóra?
2014. okt. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A szex véleményem szerint sem tartozik az ismerkedéshez, ... de ezaz hogy már szexeltünk párszor! Tehát én ezt nem nevezném ismerkedésnek már! De ő szerinte még ott tartunk!

Azért kértem én számon, mert ő az aki nem úgy viselkedik ahogy "elvárt" lenne!

Jah és mindig akkor találkozunk amikor épp neki jó! Ezért nem én hívom "randira"! Mert volt már rá példa, de pont nem volt jó neki! Egy idő után már lehangoló!

Én meg meló után mindig ráérek, ... így ha csettint, én ugrok! Mert hogy már ilyen érzésem is van!!

2014. okt. 13. 12:46
 5/5 Bence_ ***** válasza:
Lehet, hogy jól érzed. Zsák a foltját. Azt lehet veled megtenni amit hagysz. Döntsd el, hogy mire van szükséged, mi a célod és cselekedj ennek tükrében.
2014. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!