Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom, mert nem akar megcsalni?!

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt, minden rendben ment köztünk, szinte minden téren nagy volt az összhang, éreztem hogy szeret, törödik velem. Olyan érzésem van/volt, hogy végre megtaláltam a páromat, a másik felemet, a lelkitársamat. És bár tudtam, hogy elöttem kicsapongóó, csajozós életet élt, úgy éreztem miattam képes lesz megváltozni, hogy a személyiségem hatására majd velem minden más lesz. Hát nem igy lett..eltelt fél év és egyik napról a másikra bejelentette, hogy ő élni szeretne, de nem szeretne megbántani,fontos vagyok neki és szeret, tisztel, ezért hozta meg azt a döntést, hogy szakit velem..mert ismeri magát, a jellemét, a természetét és tudja, hogy előbb vagy utóbb megcsalna, bármennyire is jó velem. A legjobban az fáj, hogy a legelején közölhette volna velem, hogy nem tud megmaradni egy nönél. Erre a válasza az volt, hogy engem komolyan gondolt..hozzáteszem fél évig tepert értem mire beadtam a derekamat. Úgy érzem nem csak a páromat, hanem a barátomat is elvesztettem. Őszinte volt velem, de szörnyen nehéz őt elfelejtenem, hisz nem bántott meg és más lány sem áll a dolog hátterében. Tudom, hogy a fájdalom halványulni fog, idő kérdése, de most még rettenetes... 23/L
2014. okt. 13. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
sajnálom a mi történt ,de még mindig jobb így,mintha melletted más lányokat is füzögetne
2014. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mindennestre rendes volt töle h közölte de valószínűleg nem szeretett mert akkor nem kellene neki más még alkalomra sem , esetleg az történhetett h ugye téged nehezen kapott meg és miután megkapott már nem voltál annyira érdekes , sztem kihívásnak vette és most szeretné élni az addigi életét. sztem jobb lesz neked nélküle é fogsz találni sokkal idővel :D sok sikert :)
2014. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ha igazán szeretsz valakit akkor meg tudsz változni érte ilyen téren,tapasztalatból tudom
2014. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el kicsit Te is élni az életed, persze lánynak azért kicsit diszkrétebben illik, mert jobban kell ügyelnie a reputációjára.
2014. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az sem lett volna jobb, ha most együtt maradtok és majd hónapok múlva kiderült volna, hogy fűvel-fával megcsalt.
2014. okt. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom..nincs közös jövőnk így. Egyetértek mindenkivel, kutyából nem lesz szalonna, gondolhattam volna. De amilyen nehéz ezt leírni józan ésszel, éppannyira nehéz elfogadnia a szívemnek. Viszont azt tudom, hogy szeretett, ezt az ember érzi..
2014. okt. 13. 14:58
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szemét húzás volt tőle, de még mindig nagyságrendekkel több ő emberileg, mint azok, akik szívfájdalom nélkül lazán megcsalják a barátnőjüket. Benne legalább volt annyi gerinc, hogy elmondja, mi a helyzet.

Persze, ettől függetlenül továbbra sem tudok egyetérteni azokkal, akik a szerelmet feladják néhány potyad*gásért, meg aztán számomra az "élni" nem egyenlő azzal, hogy agyba-főbe d*gni boldog-boldogtalant. Nekem élni kicsit mást jelent...

2014. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Oszintenek tunik. Es ez ertekelendo. Na de szerintem teved. Ha a szexrol van szo akkor kielegitto kene legyen az egy lannyal is. Mit jelent az hogy szeretek valakit de meg fogom csalni?! Engedd hogy hagyjon el es csaljon meg. Fogadd el es tiszteld a donteset. Nagy a valoszinuseg arra hogy kb 1 ev mulva majd ugy fog rad visszagondolni mint valaki aki szerette es tisztelte ot es vadolni fogja magat a tudatlansaga miatt. 30 F
2014. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Elfogadtam, szerencsére büszkeségből jutott annyi, amennyi ebben a szituációban elkél. Csak szükségem volt arra, hogy ezt kiadjam ,megosszam másokkal, mert a saját barátaimnak nem vagyok képes róla beszélni, minden második szónál sirvafakadnék...annyira nehéz, annyira túl lennék már az egészen.
2014. okt. 13. 18:12
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez kifogás csak, annak is béna.

Két kapcsolatom volt ilyen típusú fiúval. Az elsővel 5 év után én szakítottam, a másodikkal másfél éve vagyunk élettársak. Mindegyiküket elég sok kísértés érte, de fontosabb voltam annál, hogy megdugjanak mást.

A pasid most egyszerűen nagyon szépen megfogalmazta, hogy nem vagy elég fontos számára ahhoz, hogy lemondjon néhány kósza légyottról.


Szóval ne sajnáld, egy ilyen pasi jobb is, ha lelép.

2014. okt. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!