Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehet ezt még hozni?

Figyelt kérdés
29 éves férfi vagyok,van egy 46 éves párom akivel már 11 éve együtt vagyunk. Ezalatt az idő alatt elkövettem sok hibát,megcsaltam,sokszor megbántottam. Az elmúlt 2 évben is megcsaltam. Mondjuk a szó szoros értelmében nem csaltam meg,a legdurvább eset az volt amikor egy lánynak udvaroltam a facebookon. De általában ha ránézek egy nőre az már nála megcsalás. Elismerem,hogy nem vagyok egy minta férfi,de nem tartom magam himsovinisztának. Kérdés nélkül mosogatok,főzök,mosok,és elvégzek minden munkát. De úgy érzem teljesen bekattanunk mindketten. Szeretem nagyon és ő is engem. De ha megyünk az utcán le kell hajtanom a fejem,mert különben hetekig veszekszünk.. Ahogy elfordulok,lecsap a telefonomra a számítógépemre és görcsösen keresi a "bizonyitékot",ami persze nincs,de mindig valamit félreért és akkor napokig cseszeget. Nemi életem nincs már évek óta,csak vagyok és érzem,hogy ez már fizikailag is kihat.. Azt mondja,hogy házasságban nincs szex,mert a nők megundorodnak a férjüktől,és velem azért nem fekszik le,mert mindig eszébe jut amit tettem.. Teljesen tanácstalan vagyok,itt vagyok 29 évesen és eddig kb. 4x volt szexuális együttlét.

2014. okt. 13. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
próbáljatok meg segítséget kérni egy szakembertől, és próbáljátok meg megbeszélni a dolgokat hogy mit miért és hogyan kellene csinálnotok.
2014. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esélytelen sajnos.
2014. okt. 13. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár az is segítene a dolgon, ha nem egy anyád-korú nővel élnél együtt (nekem ennyi idős az anyám és vagyok 24 nem sokkal kevesebb mint te) de valahogy nem vágytam sose az ilyen "öreglányok" társaságára. Főleg nem erre a fajtára aki keresztyén-prűd-féltékeny és elmebeteg is kissé.
2014. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

4x voltatok együtt a 11 év alatt?

Szerintem azért ilyen féltékeny, mert megcsaltad. Azért csaltad meg, mert nem volt szex. Mind a kettőt megértem.

Itt komoly gondok lehetnek a kapcsolatotokkal, a nővel.

Mik az elképzelésetek a jövőről? Szeretnél-e gyerekeket? Vele lehet-e még gyereked (neki nem sokáig lehet már)?

Nem igaz, hogy "házasságban nincs szex, mert a nők megundorodnak a férjüktől". Nem lehet, hogy volt házas és valami trauma érte, amit még nem dolgozott fel? Vagy megerőszakolták?

Szerintem neki nem egy férfi/férj kellene.

2014. okt. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Teljesen jól látod! Nem akar gyereket,én akartam nagyon de már elérhetetlennek érzem. Van 2 fia.
2014. okt. 13. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem értelek kérdező. Ennek az eégsznek mi az értelme? Nevelhetted a kölkeit, nem volt semmi az ágyban, dolgozol mint egy házipapucs, annyira jóba se vagytok.


Ezt alaposan elkúrtad!

2014. okt. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!