Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy aki kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy aki kedves a csajokhoz és normális annak nincs barátnője, de a bal. Oknak pedig van?

Figyelt kérdés
aki kiabál a barátnőjével, nem becsüli, stb...
2014. okt. 13. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
mert csak ők mernek kezdeményezni
2014. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Mert a lányok szeretik az olyanokat, akik mernek kezdeményezni, akiken látszik, hogy magabiztosak, bár, hogy ez a magabiztosság gyakorlatilag a semmire épül, az nem számít, a látszata megvan, annyi épp elég. A mamusz, hízelgő srác már nem menő és igen, ki merem jelenteni, hogy amiket írtam, azok nagy általánosságban igazak. Attól még, hogy valaki rám cáfol egy ellenpéldával nem írja felül a többi félmillió esetet, amiből 70 mellesleg az enyém.
2014. okt. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
A másodikkal egyetértek. Én mindig megadom a tiszteletet a körülöttem lévőknek, sokan viszont ezt elfelejtik és így nagyon nehéz. Manapság sajnos a párkapcsolatok nagy része egy érzelmek nélküli csereüzlet, kb ehhez lehetne hasonlítani. Most lehet lehurrogni de én úgy érzem magam, mintha nem is ember lennék, hanem valami marslakó, annyira elüt ez a gondolkodásmód, a többi emberétől. Pedig régen még az volt az érték, ha "rendes" voltál. Egyre valószínűbbnek látom, hogy ezt az országot itt kel lhagynom, mert nekem itt nem terem babér, lehet, másoknak igen, de az aki ma rendes, jól nevelt, becsületes stb., az ebben az országban nem fog tudni labdába rúgni semmilyen téren, még a munkában sem. Olyan élhető helyet kell keresni, ahol ezek még értéknek számítanak, a konzervatívabb országokban. Lehet lepontozni, de én így tapasztalom már 24 éve. 24/F
2014. okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
#3 igazad is van!
2014. okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ez nem országperspektíva, hanem világfilozófia, lényegi dolgok felfogása... szeritem máshol is ez a helyzet :)
2014. okt. 13. 19:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Most ország vagy nem ország kérdése tökmindegy. Társadalmi felfogás, társadalomtípus, berendezkedés, vezetés kérdése. Olyan szempontból igazad van, hogy pontatlanul fogalmaztam az ország szóval. De vannak olyan társadalmak, ahol a közgondolkodás tök más, mint Európában, tehát az értékek is különböznek. Na erre gondolok.
2014. okt. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
értem, így most már helytálló a véleményed, jól érveltél
2014. okt. 13. 20:25
 8/11 anonim ***** válasza:
én is tapasztalom, hogy rendes srácként semmit sem lehet elérni egy lánynál csak nagy pofáraesést, lelki fájdalmat... amint megváltoztam és önző, bunkó lettem valahogy máris jöttek a sikerek
2014. okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
PUSZTULJUNK!!!
2014. okt. 13. 23:24
 10/11 anonim ***** válasza:
A lányok rendes férfiról álmodoznak, aztán a legszemetebbnél kötnek ki. A nőket nem lehet megérteni.Régebben egy csaj írt nekem levelet(egy évvel korábban kikosarazott, mert még tapasztalatlan voltam ,bár tetszettem neki). A levélben az állt, hogy csak engem fog szeretni bla bla bla. Rá 3 hétre meg összejött egy olyan sráccal aki megpofozta. Azóta nem is próbálom megérteni a nőket.
2014. okt. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!