Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy férfi később lesz szerelmes?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, az elején óriási udvarlással próbálkozott. Gyönyörű gondolatok, sms-ek naponta. Mára ez szinte teljesen eltűnt, azt mondta, hogy a pasiknál ez alap, hogy ha udvarol a pasi, akkor mindent belead, de mostmár én "megvagyok" Neki, így nem jellemző rá, ne nagyon várjak Tőle romantikát. Igenám, de most meg azt is mondta, hogy ő mindig csak később esett szerelembe, mert senkiben sem bízik, és engem is kezd már megkedvelni, de még ez sem az igazi. Idézem, mit írt:

"egyre jobban szeretlek! Tudod nehezen szeretek meg embereket, de egyre fontosabb vagy nekem. Még nem tudom elmondani, hogy minden áron, de már alakul."

Tegnap meg már azt mondta, hogy bizonytalan lett ismét. És nem bízik még bennem eléggé. Létezik az, hogy valaki később lesz szerelmes, vagy nehogy bevegyem ezt? Hiszen az első hónapokban lebeg az ember a leginkább...


2014. okt. 13. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól kapok idegbajt, mikor azt mondja egy pasi bizonytalan, nem tudja mit akar... Ezeket nem szoktam komolyan venni. Elveszi a lehetőséget az elől, aki biztosan tudja, hogy engem akar.

Lehet, hogy a kezdeti szakaszban többet romantikáznak (ez valószínűleg így van, átalakulnak a dolog: a parkban való andalgásból összebújós filmes esték lesznek), de hogy azt mondja, már megvagy neki és ezért nincs szükség romantikára? Tévedés, ha elhanyagol, bármikor otthagyhatod, csak ő ezt nem érzi.

Hogy mikor lesz szerelmes? (nekem elég későn mondta a párom)

2014. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!