Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszéljünk a merevedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljünk a merevedési problémákról vagy ne, a nők többsége megértő vagy inkább kiábrándul?

Figyelt kérdés

Ahány nő annyi hozzáállás, én nemrégiben kezdtem el szedni egy gyengébb potencia fokozót pedig még nagyon fiatal vagyok, húszas évei elején járó egyetemista.

Amióta szedem, annyira hozzászoktam, hogy szinte nem is megy nélküle. A barátnőm nem tudja hogy szedem, de ennek idő kell mire hat, és előfordult már olyan, hogy bevettem de mégse volt szex, pedig nem olcsóak ezek a bogyók...


Csak idő mire hat, és nem akkor akarom bevenni, meg próbáltam titkolni előtte. Szerintetek elmerjem mondani? Nyilván könnyebb lenne nekem is talán valamivel, csak valahol azért félek


2014. okt. 13. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az én barátomnak ilyen problémái lennének én megérteném, de ez a lánytól függ
2014. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mások nevében nem tudok nyilatkozni, de én megértő lennék. Sőt szeretném, ha a párom megosztaná ezt velem, és nem szedne titokban bogyókat, amik károsíthatják az egészségét.
2014. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy ideig igen utána hirtelen nem.


Hosszú távon prűd/azsexuális csajokat ajánlom.

2014. okt. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a Párommal ez lenne a helyzet, akkor annak örülnék, ha bízna bennem annyira, hogy erről tudjunk őszintén beszélni.


De azt, hogy a te barátnőd hogyan reagálna erre hírre, azt szerintem te jobb eséllyel meg tudod mondani, mint itt bármelyikünk.


Megkérdezhetem, hogy orvosi kivizsgálásokon voltál-e, és kiderült-e bármi az okokról?

2014. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

uh :(az gáz ha már most ilyen problémád van.

és lehet valami természetes módszer segítene cseréld le a nődet jobbra vagy mondd el neki a problémádat.

ne mérgezd magad.

engem lelombozna ha ott lennék és nem állna fel..úgy érezném nem vagyok elég jó..

2014. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki mindenképp hogy félig impotens vagy.
2014. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem ábrándulnék ki. Szerintem mondd el neki.

Szerintem felszabadulnál.

2014. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!