Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek ezzel a lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

18 éves, van egy 2 hónapos kislánya amit az apja nem ismeri el hogy az övé (Pár hónapot voltak csak együtt)

A gyerek nem gond így azt mondom, csak ha mégis szakítanánk 2-4-5 vagy XY év után, miként lenne ez? A gyerek biztos engem tekintene apjának, aztán egyik napról másikra már nem vagyok...


Ki volt már ebben a cipőben? Valami tanács?



2014. okt. 13. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Hat meg a nyaron volt egy srac akivel ismerkedtem es nagyon jofej volt meg minden aztan bevalotta hogy van egy 1 eves kisfia. Annyira kedveltem hogy ettol eltekintve siman osszejottem volna vele annak ellenere hogy en meg gyerek vagyok. Sajnos sok negativ velemenyt kaptam es arra jutottam hogy ugyse lehetne koztunk semmi szoval nem mentem bele.

A helyedben keresnek masik lanyt. Te hany eves vagy?

2014. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 21 éves vagyok.
2014. okt. 13. 20:33
 3/5 magic csajszi ***** válasza:
41%
Szerintem, ha komolyan szereted őt, ha komolyan szerelmes vagy belé, és komolyan el tudod magad képzelni, hogy ő és a gyermeke lesz a családod, szerintem megteheted...
2014. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem! Semmi esetre sem!
2014. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze minden tovabbi nelkul,sot:-))Kesobb akar sajat gyereketek is lehet,az igazit elszalasztani egy ilyen dolog miatt vètek lenne:-))
2014. okt. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!