Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan hölgyek/lányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan hölgyek/lányok, akiknek fontos a pénz is egy kapcsolatban és ezt nem leplezik?

Figyelt kérdés
Érdekesnek tűnhet, de engem vonz, ha egy nő valamilyen szinten anyagias. Ha elvár a párjától bizonyos dolgokat megadjon neki. Talán azért, mert ilyenkor érzem, hogy ezen a téren is küzdenem kell a barátnőmért, sokat kell tennem érte, sokba kerül nekem. Szeretek gondoskodni arról, aki fontos nekem, és arra törekszem, hogy semmiben nem szenved hiányt. Természetesen az érzelmek a legfontosabbak egy kapcsolatban, de igenis vannak a nőknek ezen felül ilyen igényei is. Ti mit gondoltok erről? Van akinek ez fontos szempont a párválasztásnál vagy vannak ilyesféle elvárásai? Életkor írjatok, ha kérhetem!

2014. okt. 13. 21:01
 1/8 anonim válasza:
39%
Véleményem szerint nagyon is fontos! Egyreszt ez alapozza meg a jovonket.
2014. okt. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Mivel én is jól keresek, nekem fontos, hogy a páromat ne nekem kelljen nőként eltartani. Szeretek ajándékot kapni, szeretek utazni, szeretem, ha elvisznek étterembe, stb. És én ezt nem is szégyellem. Nem vágyom arra, hogy az legyen az összes programunk, hogy otthon a kanapén filmet nézünk a laptopon. Nagyon jó tud lenni az is, nem azt mondom, de ha mindig ez lenne, bekattannék. Én szeretek jönni-menni, vásárolni, utazni, enni, pénzt költeni. Ha nincs senkim is megteszem ezeket a saját fizetésemből, de ha van párom, jól esik, ha időnként meglep valamivel, amiről tudja, hogy vágytam rá egy ideje. Legutóbb pl. egy gyűrűt kaptam (nem eljegyzésit), mivel itthon tudomásom szerint már nem forgalmazzák ezt a márkát, így csak áhítoztam utána. A párom pedig külföldön járt üzleti úton, és megvette nekem. Szóval az ilyen figyelmes apróságok nagyon jól tudnak esni, és igen, nekem fontos, hogy ezeket meg tudják nekem adni, és ne az anyagiak miatt kelljen mindig feszengenünk, mert nem telik semmire, vagy az egyiknek telne, a másiknak nem, és ez vitát generál esetleg.
2014. okt. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Az szerintem fontos, hogy a mind a két ember dolgozzon és legyenek tisztában ennek értékével. Elvárható a másiktól, hogy dolgozzon, hogy valódi pénzt keressen és ne csak lógassa a lábát. Ugyanakkor nyilván lehetnek jövedelmi különbségek és ezzel nyomást helyezni a másikra nem fair.


Férfiként megvan bennem is egy hajlam arra, hogy szívesen meghívok valakit egy italra stb., de egyre inkább úgy érzem, hogy ez így nem helyes. Csakhogy ehhez kell a másik fél is, aki képes a valódi emberi értékeim által értékelni engem és nem azt várja el, hogy ide vagy oda vigyem és én álljam a cehhet.

2014. okt. 18. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Én nekem is tetszik,mert általában ha egy nő szereti a pénzt=igényes=ápolt,nőies,kirívó,igazi nő.

Jár edzeni,figyel az alakjára,nem hízik el,mindig toppon van.

Én ezért szeretem a pénzéhesebb nőket,mert mind fullos.

2014. okt. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon tetszett egy srác, de há hogy is momdjam, én valahogy jobb anyagi háttér előtt állok, mint ő, és ez meglátszott az öltözködésünkön is a különbség. Mindent megtett értem, elvitt vacsizni, stb de valahogy sosem mertem magam elengedni vele, hogy ne nézzem az árakat az étlapon, vagy volt hogy alig mertem neki megmondani, hogy mi az anyuval shoppingolni voltunk... és szerettem őt. Nemrég szétmentünk, de nem ez miatt, de az most mindegy. Szóval szerintem is fontos. Igaz, hogy belé tudtam szeretni, össze tudtam vele jönni, de ha hasonló lett volna az anyagi háttere legalább mint az enyém, akkor felszabadultabb kapcsolatom lett volna vele.
2015. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Én is jó anyagi háttérrel rendelkezem, viszont nem vagyok shoppingolós, meg magát állandóan kenceficéző nő... Számomra inkább fontos, hogy egy férfi mennyire ambicíózus, munkaszerető, pl nem szeretem a gazdag elkényeztetett fiúkat/férfiakat... Mindig is úgy gondoltam, hogy aki igyekvő az megkeresi a mindennapi betevőt és még +, de attól, h vki gazdag, nem biztos, h mindig az lesz... lehet pl vkinek 3-4 diplomája is, ha nem tud mit kezdeni velük, s nem találja a helyét a világban, míg más szaksuli vagy középiskola után is feltalálja magát. Szóval engem nem is a pénz, hanem az ahhoz és az élethez való hozzáállása érdekel inkább egy férfiban. Lehet ezért nincs is párom :DDDDD

L/23

2015. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem aki azt mondja, hogy az anyagias nő fullos, igencsak téved... (Lásd az 5. válaszoló, "full intelligens") Szeretem, ha törődnek velem, de ez nem az anyagiakon múlik. Egyébként, ha csak a pénz számít úgy érezném megvettek. Van pénzem, megengedhetem magamnak, hogy ne emiatt legyek együtt valakivel. Számomra fontos, hogy egy férfinek legyen munkája, de azt csinálja, amit szeret és azt, amit jól megfizetnek. Amikor velem van, akkor velem legyen és ne a munkájával és ne legyen ideges még otthon is. Legyen figyelmes és vegye észre az apró dolgokat is. Ez számít, nem az ajándék értéke.
2015. aug. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden nő anyagias golddigger :D
2015. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!