Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legfurább helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfurább helyzet ahogy egy pasi szerelmet vallott nektek lányok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 13. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
"nem baj ha nem szeretsz viszont,de muszáj dugnunk,különben én meghalok!" 20/L
2014. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
1-eske bearanyoztad az estémet, köszi! :D
2014. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az enyémet is feldobta :D
2014. okt. 13. 22:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
örülök hogy tetszett! :D amikor nekem mondták,nekem valahogy nem jött be annyira ! :D
2014. okt. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Oké, most én is röhögtem egy jót.:D

Egyébként senki nem vallott nekem szerelmet, csak én másoknak. Sad story :D

2016. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szia cica beledzugtam milyen pozba nyomassuk?
2016. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kocsmába ültem a noveremmel ket emeleteses volt de a felso szint kisebb volt mint az alsó es le lehetett oda látni...(Naaa ertitek) a lenti szinten volt egy zenész tarsasag ott zenéltek egy asztalnal mindenki oket hallgatta mi meg fentről néztük amikor az egyik csávó egyszer csak ram mutat es elkezd puszikat küldeni mondom ójaj,. Termeszetesen wc csak lent volt es par sor utan mar nem igazan tudtam visszatartani.. Amikor leértem az emeletről ott termett elottem megfogta a vállam es azt mondta : nem ertem.. Hogy tudtam eddig elni nelkuled? Neztem ra.. Hat mondom nem tudom.. Erre o szeretnelek meghívni egy vacsorára az Andival.. Hogy ki volt az az Andi nem tudom.. Sose tudtam meg.. Valahogy inkabb kihagytam a vacsit :DDD
2017. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!