Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem baj, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem baj, ha az ember az osztálytársával jön össze?

Figyelt kérdés
Van ez a mondás, hogy: "házi nyúlra nem lövünk". Végülis van két osztálytársam, akik már régóta együtt vannak és tényleg jól megvannak. Csak ha szakítanak, elég rossz lesz minden nap 7 órát együtt tölteni. Szerintetek ez nem baj, ha az osztálytárssal jövünk össze?
2014. okt. 13. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, a baj (ahogy írtad is) majd a szakítás után kezdődik!
2014. okt. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A két féltől függ hogy mennyire tudják majd a problémákat kezelni de szerintem nem jó ötlet.
2014. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Osztálytárssal soha!
2014. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem baj szerintem.

Szakítás után meg a két fél érettségétől függ, hogy hogyan tudják kezelni a helyzetet. És ha nem volt csúnya a szakításuk akkor nem lesz gáz a helyzet, max egy kicsit.

2014. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igaz,érettségtől függ.De velem is volt már ilyen,megutáltuk egymást,bár ő volt a szemét és sosem felejtem el amit tett

15/F

2014. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!