Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ki vagyok idegileg és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ki vagyok idegileg és a szakításon jár a fejem mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 hónap (!) után nyilvánossá vált a barátommal a szerelmi viszonyunk. A fogadtatás pozitív volt, kivéve egy volt barátnőm számára, aki azért utált meg, mert a srác neki is tetszett csak hogy őt én érdekeltem. Tudtam, hogy ha kiderül a kapcsolat bosszút áll. Egyszerūen ki vagyok már attól, hogy nem hagy nyugodni keveri a dolgokat, konfliktusokat gerjeszt, ellenem hangol mindenkit. Legutóbbi húzása az volt, hogy a postaládánkbs dobott egy terhességi tesztet és melléírta, hogy terhes vsgyok, ami nem igaz, de a szüleimmel nem kicsit összevesztem. Legszívesebben már szakítanék is, ha békén hagyna, de a barátom nagyon szeretem és összetörnék, ha megtenném. Ilyenkor mit tudok tenni?

2014. okt. 13. 22:26
 1/4 RRR ***** válasza:

elslattyogtok a barátoddal hozzá

és

mosolyogva

megígéritek neki,hogy kihúzzátok a belét a száján ,ha nem áll le

2014. okt. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szép kis barátnőd van
2014. okt. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez már szerintem simán zaklatás, azaz bûncselekmény, de beszélj valakivel aki biztosan ért ehez. Semmiképpen se szakíts egy ilyen kis pic.sa miatt. :)
2014. okt. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyádéknak ennyi esze van?Ha tiéd lenne a terhességi teszt,miért tetted volna a postaládába??
2014. okt. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!