Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent, ha megcsókolt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha megcsókolt és pár másodperc múlva hosszan visszacsókoltam? Össze zavarodtam! Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy ikertestvérem mind a ketten fiuk vagyunk! 1989.09.05-én születtünk egypetéjű ikrek vagyunk! Mind a kettőnek van barátnője. Egyszer a haverokkal játszottunk felersz vagy mersz-et és az volt a feladatom,hogy valljak szerelmet a bátyámnak (aki 10percel előttem született)és olyan valóságosra sikeredett,hogy még én magam is egy percre elhittem.. De csaj játék volt.. És a feladatom elvégzése után a bátyám megcsókolt én meg holt sápadtan hazarohantam és amikorra én már hazaértem ő otthon volt mert ő az autóval ment haza és megkérdeztem tőle hogy ez most mi meg hogy és hogy amúgy is megtette volna vagy csak a játék kedvéért?! Erre ő meg annyit mondott "Azt hiszem" és ismét lekapott és basszus abban a pillanatban hagytam magam a saját ikertestvéremnek! Amikor észhezkaptam felrohantam a szobámba és azóta nem merek kimenni! Mit jelent? :o De én 100%-ra biztos vagyok abban hogy én hetero vagyok és biztos voltam mindig abban is hogy az ikertestvérem is hetero... Bár eltérő a stílusunk mert ő rappes még én rockos a kinézetünk is más... De akkor most mi van?! Mi lehet? :o Össze vagyok zavarodva! A barátnőmnek nem mertem elmondani mert nagyn szeretem őt! HELLP!!!

2014. okt. 14. 05:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

H. ozz

E. gy

L. iter

P. álinkát!


Én ezt nem bírom tovább! Oszt' vagy mégis?

2014. okt. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
???
2014. okt. 14. 05:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem be volt rúgva.
2014. okt. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ööö szerettek "magatokkal" (?!)
2014. okt. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*smarolni
2014. okt. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

# 3/5 5:36

Épp ez az,hogy nem volt berúgva!

# 4/5 - # 5/5 - 5:36 - 5:37

hogy szeretnénk már magunakkal smárolni ha eddig még semmi ilyen se történt!? Ezért is lepődtem meg a szitun meg hasonló

2014. okt. 14. 06:39
 7/8 Umaku ***** válasza:
Pfúúúúú szerintem beszéljétek meg. Ha meg nem megy.....nemtom bocsi így lányként picit cuki a sztori....de neked nem hiszem h tetcik :( Na szóóóval el fog múlni egy csók semmi. holnapra elmúlik :)
2014. okt. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez kedves! :)) Kösz utolsó :)
2014. okt. 16. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!