Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy néz ki megyek külföldre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy néz ki megyek külföldre dolgozni fél évre, a párom fél hogy lelépek egy másik nővel. Csak a saját félelmeit vetítti ki rám?

Figyelt kérdés
Ha kimegyek akkor,2 hetente tudunk találkozni pár napot.Nem értem,mert szeretem,soha nem adtam okot arra hogy ilyet feltételezzen.Soha egy nőt sem csaltam meg,vagyok annyira erős hogy magányomba sem csábuljak el.Vele képzelem el az életem,nincs szükségem másra,ezt neki is elmondtam.Mondta hogy attól fél,hogy majd keresek egy másik nőt és egyszerűen csak lelépek és nem jövök vissza.Soha nem tudnám magára hagyni,még így is gondolkodom hogy menjek e egyáltalán,mert nem szívesen hagyom magára,így is lelkiismeret furdolásom van hogy itt kell hagynnom.
2014. okt. 14. 07:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Beszélj vele,mondd el mit érzel,meg fog nyugodni.
2014. okt. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem bízik benned, akkor ott már gond van. Mondd el neki, amit leírtál.
2014. okt. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Tapasztalatbol mondom de a nők magukbol indulnak ki hidd el hamarabb félrekavar mibt te... Én is ijen voltam mint te hősszerelmes de a nők 99'2% -k*** sajnos biztos te pont kifogtad a 0,8 % kot?? Én nem hiszem szal külföld veszéjes 1 kapcsolatra nézve nagyon
2014. okt. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ő nem tud veled menni?
2014. okt. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tud.Neki itt van a jó munkája.
2014. okt. 14. 08:56
 6/9 Egy senki. ***** válasza:
40%
Ennek a kapcsolatnak annyi, szerintem is hamarabb fog félremenni mint te és ezt ő is jól tudja.
2014. okt. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy a saját félelmeut vetiti ki e rád azt neked kell tudnod! Ha tudod hogy megbizhat benned, akkor igen! A saját félelme!
2014. okt. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bennem abszolut megbízhat,én soha nem adtam arra okot hogy ezt gondolja hogy megteszem.És mint írtam,tényleg soha egy nőt nem csaltam meg.Soha nem tettem féltékennyé,mindent elmondok neki és őszinte vagyok hozzá.Szóval ezért nem értem.
2014. okt. 14. 10:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Ennek semmi értelme, ha ennyire fél, az nem normális. Az önbizalmával valami nincs rendben.


Én nem rettegek attól, hogy megcsal, pedig gebe vagyok, csomó nálam szebb nő rohangál az utcán.


Mondd el neki, amit leírtál, de ha tovább túrázik ezen, az meg fogja mérgezni a dolgot, és tényleg szakítás lesz a vége.

2014. okt. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!