Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy srác egyéjszakás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác egyéjszakás után szexet akar, akkor lehetséges, hogy meggondolja magát?

Figyelt kérdés

Van egy srác, egy buli után együtt aludtunk. Utána is hívott, de nem randizni, hanem át magához. Mondtam neki, hogy nálam már nem játszik a szexkapcsolat én komolyat szeretnék. Mondta, hogy jó, tiszteletben tartja, de ő nem szeretne barátnőt... Buliban megint összefutottunk, másnap pedig elhivott igazi randira. Azt mondta egyszer élünk, ki kell ezt is próbálni (rég nem volt normális kapcsolata). Volt még egy randink és ma moziba megyünk.


Most akkor miért gondolhatta meg magát? Nem szexkapcsolat felé akarja terelni, ha nyilvános helyekre megyünk, érdeklődik felőlem, miután találkoztunk már másnap írt stb...


2014. okt. 15. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
valószínű csak dugni akar, de akár meg is gondolhatta magát
2014. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt már pár szexkapcsolatom és azoknak a pasiknak eszükbe nem jutott volna a nynilvánosság előtt találkozgatni, csak és kizárólag a lakásukon. Volt olyan is akivel normális randik is voltak, viszont tőle én nem akartam többet, ő igen.
2014. okt. 15. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!