Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy irányító típusú nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy irányító típusú nő, aki szereti önmagát mindenkinél jobbnak feltüntetni, s szereti osztogatni a tanácsokat, ki mit csináljon, az mellett milyen férfi tudna megállapodni véglegesen?

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Egy papucs biztosan
2014. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
az első 5 percben lenne ilyen, eltörném az állát :D
2014. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Asszertív vagy szubmisszív. Domináns akár - de nagy kihívás. Mindenesetre a kapcsolat nem egymás legyőzéséről szól.
2014. okt. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem régóta ismerem a lányt, szép, művelt, intelligens, úgy érzem a kémia is megvan, vonzó, csinos, sok közös érdeklődési köreink is vannak, de ezeket a tulajdonságokat ki viselné el hosszabb távon?
2014. okt. 15. 18:44
 5/14 anonim ***** válasza:
Senki mellett, tapasztalat!
2014. okt. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egy érett férfi? Ezek nem szélsőségek. Nem.
2014. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Rövid távon egy papucs mellett, hosszabb távon amellett sem, mert azzal fog szembesülni, hogy rá meg nem tud férfiként tekinteni, és emiatt saját magát sem fogja nőnek érezni magát mellette.


Ha valaha harmonikus párkapcsolatot akar, akkor ahhoz változnia kéne - ami még akkor is kihívás, ha odáig már eljut, hogy felismeri és elismeri, hogy nincsen rendben, hogy másokat akarjon irányítani a magánéletében.

2014. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Úgy érzem hogy úgy tekint néha rám, mintha az ellensége lennék. Kétségbe vonja a szavaimat és mindig felülbírálja az ő elképzelésével. Ezzel nincs is gond, de mindig ez történik. Amit én mondok vagy gondolok, az rossz, amit ő, az tökéletes.
2014. okt. 15. 18:54
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akinek pont ez a gyengéje. Aki bírja a határozott, öntudatos nőket. Aki tudja kezelni a felmerülő helyzeteket, anélkül, hogy bármelyik fél összetörne. Aki ilyen nőt képzel a gyerekei anyjának és nem egy félénket, aki nem mer kiállni az érdekeikért.
2014. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen típusú nő vagyok. Vagyis nem ennyire durván, de irányítok. A volt férjem férfiasnak tűnt amikor megismerkedtünk, de valószínűleg tudat alatt "kasztráltam". Vége is lett. Most egy kemény, domináns pasim van, akit feltüzel az hogy engem betörjön és hirtelen rájöttem, hogy ez engem is őrülten izgat. A munkámban, hétköznapi életben most is határozott vagyok (bár már kevésbé idegesítő, mert megkapom azt, amire mindig is vágytam) a szexben pedig kimondottan szubmisszív lettem és ez őrülten izgat.
2014. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!