Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek kiegyensúlyozott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek kiegyensúlyozott?

Figyelt kérdés

igazából egyetemre járok. most próbállok bejutni egy mnkahelyre ami ugye még bizonytalan. egyetlen stabil dolog az életemben a barátom. amikor vele vagyok nem stresszelek és meg nyugszok. el se tudnám nélküle képzelni. folyton aggódok hogy mi lesz félek mindentől. melette laza vagyok és elfelejtem a gondjaimat. más szemmel nézek mindent.


de ha nincs velem nemtudok megnyugodni aggódok feleslegesen.


2014. okt. 15. 18:50
 1/1 tarnai ***** válasza:
Fogj két literes palackot, üreset. Töltsd meg mindkettőt vízzel. Ügyelj rá hogy ugyanannyi legyen mindkettőben. Terítsd le a sálad a szoba közepére. Vetkőzz le meztelenre. Fogda a palackokat. Az egyiket a bal a másikat a jobb kezedbe, majd sétálj végig a sálon. Ha már jól megy, menj emberk közé.
2014. nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!